logo

AK Parti İl Başkan Vekili Fikret Erdoğan’dan 24 Haziran Mesajı

Adalet ve Kalkınma Partisi Artvin İl Başkan vekili Fikret Erdoğan, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili genel seçimlerine ilişkin bir mesaj yayımladı.

Mesajında Artvin halkına seslenen Fikret Erdoğan; “Aziz Artvinli hemşehrilerim ve saygıdeğer vatandaşlarım,

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanımız ve cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde partimiz 16 yıldır ülkemizde her alanda devrim niteliğinde hizmetlere imza atarak sizlerin desteği ile ülkemizi üç kat büyüttü. İlimiz de bu yatırımlardan aslan payını aldı ve almaya devam ediyor.

İlimizde vizyon projelerden Artvin Merkez’imize Fıstıklı köyü üzerinden ALTERNATİF YOL, VARYANT TÜNELİ ve SAHARA TÜNELİ’nin projeleri yapıldı ve yatırım programına koyulma aşamasına geldi. Bu projeler Özellikle Milletvekilimiz Dr. İsrafil Kışla’nın takibinde gerçekleşti. Kendisine şahsım ve partimiz adına teşekkür ediyorum.

Artvin’imizin hayalı 60 yıllık rüyamız CANKURTARAN TÜNELİMİZ’i hizmete açtık, uzakları yakın ettik. Daha sayamayacağım bir çok projelerimizi hayata geçirerek siz değerli hakkımızın hizmetine sunduk.

Değerli hemşerilerim, Şimdi önümüzde 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak çok önemli bir seçimin arifesindeyiz. Bu seçim yeni bir sistemin hayata geçirilmesi açısından hayati öneme sahip Cumhurbaşkanlığı seçimi ve Milletvekilli seçimi olacaktır. İstikrar ve güven içinde ülkemizin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimizin hayata geçmesi açısından bu seçimler hayati önem taşımaktadır.

24 Haziran’da yapılacak seçimler siz değerli hemşehrilerimizin ve ülkemizin kaderini etkileyecek önemli bir seçimdir. Bu kader ülkemizin İstiklal ve istikbali için AK Partimize DEVAM demekle gerçekleşecek İnşaallah.

AK Partimize destek verenlerin, hayallerinin Ufuk’larının geniş, gelecek nesillere güzel hizmetler bırakma arzusunda olanların bir arada olduğu düşüncesiyle hakkımıza HİZMETLERİN devamı için; Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, milletvekilliği seçimlerinde Milletvekili adaylarımız Erkan Balta ve Muzaffer Çorbacı’ya desteklerinizi bekliyoruz. Sonuç olarak, Güçlü meclis, güçlü Türkiye ve Güçlü Türkiye için destek ve dualarını bekliyoruz. 24 Haziran seçimlerinin ilimize ülkemize ve dünyaya hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Share
393 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?