logo

AK Parti Eski İl Başkanı’nın Eşi Rabia Ejderoğlu Toprağa Verildi

AK Parti’nin eski il başkanlarından Salih Ejderoğlu’nun eşi Rabia Ejderoğlu, vefat etti. Rabia Ejderoğlu, Borçka’nın Güreşen Köyü’nde toprağa verilirken, cenazeye katılım yoğun oldu.

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Artvin il teşkilatının kuruluşunda yer alan ve kurucu il başkanı Orhan Yıldız’ın milletvekili olmasının ardından il başkanlığı görevini yürüten ve bir dönemde il genel meclis üyeliği yapan Salih Ejderoğlu’nun eşi Rabia Ejderoğlu tedavi gördüğü hastanede vefat etmişti. Rabia Ejderoğlu, Borçka’nın Güreşen Köyü camisinde kılınan cenaze namazı sonrasında aile kabristanlığına defnedildi. Cenazeye AK Parti Milletvekili Av. Erkan Balta, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan’ın yanı sıra siyaset ve iş dünyasından önemli isimler ile Ejderoğlu ailesi katıldılar. Cenaze namazı öncesinde Salih Ejderoğlu, taziyeleri kabul ederken, cenazede dualar Rabia Ejderoğlu için yapıldı. Yapılan duaların ardından aile kabristanlığına götürülen Rabia Ejderoğlu’nun cenazesi burada yine dualarla toprağa verildi.

Cenazenin defin işlemlerinin tamamlanmasının ardından Salih Ejderoğlu ve yakınları taziyeleri mezarlık çıkışında kabul ederlerken, Salih Ejderoğlu, bu acı günlerinde kendilerini yalnız bırakmayanlara teşekkür etti.

Share
445 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?