logo

AK Parti’ de Tüm Hesaplar 2-0 İçin

“Artvin 2 AK Partili vekille daha güçlü olacak”

7 Haziran Genel Seçim tarihi yaklaştıkça seçim heyecanı artıyor. AK Partili Milletvekili adayları ile teşkilatın çalışmaları tüm hesapların 2-0 üzerine yapıldığını gösterirken, AK Parti’nin çalışmalarına destek veren Artvin Halkı “Artvin 2 AK Partili vekille daha güçlü olacak” diyerek iktidar partisine olan güveni gözler önüne seriyor.

AK Parti de tüm hesaplar 2-0 için yapılıyor ve Artvin genelinde her teşkilat 7/24 çalışıyor. Milletvekili Dr. İsrafil Kışla ve Vedat Kibar’ın programlarının yanı sıra, ilçe teşkilatları, kadın kolları, gençlik kolları ile her ilçe ve belde de her gün bir faaliyet gerçekleştiren AK Parti’ de teşkilatların çalışma tempoları diğer partileri kıskandırıyor.
Diğer partiler bir milletvekili için her gün bir faaliyete odaklanırken AK Parti de aynı gün içerisinde her ilçe, belde ve köylerde seçim çalışmaları yapılması teşkilat yapısının ne kadar güçlü olduğunun da apaçık göstergesi olarak nitelendiriliyor.
Milletvekillerinin katıldıkları her program miting havasında geçerken, diğer ilçe ve beldelerde seçim çalışmaları dur durak bilmeden devam ediyor.
İşte AK Parti Teşkilatlarında sıradan bir gün;

İsrafil Kışla Şavşat’ ta

Seçim çalışmaları kapsamında günü Şavşat’ta geçiren Kışla, Sabah saatlerinde Şavşat merkezde esnaf ziyaretlerinde bulundu ve seçimlerde 2-0 için destek sözü aldı. Esnaf ziyaretinden sonra Cevizli Köyünü ziyaret etti ve burada köyün ileri gelenleri ile toplantı yaparak sorunlarını dinledi. Daha sonra Köprükaya ya geçen Kışla burada da ziyaretlerini gerçekleştirerek vatandaşlardan destek istedi. Öğleden sonra ise Tepeköy’e geçen Kışla burada Geleneksel Yaşam Kültürü Merkezini ziyaret etti. Milletvekilliğinin devam etmesi sebebiyle resmi programları da olan Kışla’nın bir diğer görevi ise AK Parti Halkla İlişkiler Genel Başkan Yardımcılığı, bunun yanı sıra İlim Yayma Cemiyeti’nde de görevleri olan Kışla’nın bir gününde bu kadar yoğun çalışması ise halktan büyük takdir topluyor. Herkesin her derdi ile hemhal olan Kışla bir milletvekilinden öte bir ağabey gibi ilgi görüyor. Sıradan bir esnaf ziyareti gününde tulumu kapan yanına koşuyor horonlar oynanıyor, gittiği köylerde köylülerle beraber ot biçiyor. 2011 seçimlerinde İstanbul’dan aday yapıldığını ileri sürerek kendisine ithal yakıştırması yapanlara nazire yaparcasına yöremizin kültürünü en ince detaylarına kadar bilen ve yaşayan biri olduğunu görmemeye çalışmak ve bu tip yakıştırmalarda bulunanlara ise en iyi cevabı halk veriyor. Bu cevap “Gönüllerin Adamı İsrafil Kışla” oluyor.

Vedat Kibar Hopa’da

Vedat Kibar ise adeta bir enerji deposu, kendi enerjisinin yanı sıra etrafındaki insanlara da sürekli pozitif enerji yayan Kibar güler yüzü sempatik tavırları ile gönülleri çoktan fethetmiş durumda. Güne sabah saatlerinde Hopa belediyesinin öncülüğünde yapılan Çanakkale Gezisine katılacak gençlerimizi yolcu ederek başladı. Burada gençlere bir konuşma yapan Kibar “Bu gezilerle ecdadımızın bu toprakları bize emanet etme uğruna hayatlarını nasıl kaybettiğini yerinde görerek daha iyi anlayacaksınız ve ecdadımızın kanlarıyla sulayarak bize emanet ettiği bu toprakların kıymetini daha iyi anlayacaksınız” diyerek bu tip gezilerin gençlerimize çok şey kattığını belirtti. Daha sonra Hopa da mahalle mahalle, ev ev, kapı kapı dolaşarak vatandaşlarla bir araya geldi ve Hopa’nın bir evladı olarak kendisine destek istedi. Akşam saatlerini de boş geçirmeyen Kibar ev toplantıları ile vatandaşlarla bir araya geliyor sorunlarını dinliyor ve kendisine destek istiyor.

İl Başkanı Balta Her Yerde

Sabah saatlerinde Şavşat’ta, Şavşat Köy Sandık Başkanları ile toplantı gerçekleştiren Erkan Balta toplantılarda yaptığı konuşmalarla ekibinin moral ve motivasyonunu en üst seviyede tutmayı başarıyor. Özellikle partili gençlerle hep yakından ilgilenen Erkan Balta gençler tarafından ayrı bir sevgi görüyor.

Şavşat’taki toplantısının ardından Alabalık Köyünü ziyaret eden Balta, burada aşırı yağışlardan dolayı zarar gören köyü bizzat gidip ziyaret etti ve köy muhtarı ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Balta’ya bu ziyaretinde Merkez İlçe Başkanı Maksut Koçak eşlik etti.
Akşama doğru Artvin’e geçen İl Başkanı burada yoğun katılımlı bir programla Merkez İlçe Saha Çalışma Ekipleri ile bir toplantı gerçekleştirdi. Burada bir konuşma yapan Balta Tüm il ve ilçe teşkilatlarında ayrı bir heyecan olduğunu bunun arkadaşların gözlerinden okunduğunu ifade ederek, “İnanıyorum 7 Haziran da Artvin’de bir destan yazacağız” dedi.

Yusufeli Yine AK Parti’nin Artvin’deki Kalesi

AK Partinin en çok destek gördüğü ilçelerden biri şüphesiz Yusufeli ve Yusufeli bu desteği ile Artvin de AK Parti’nin kalesi unvanını halk nazarında çoktan almış durumda. İlçe Başkanı Ahmet Sönmez ise günlerini köy köy, mahalle mahalle ziyaretlerde bulunarak geçiren Sönmez in tek hedefi Yusufeli de oyları daha da artırıp Ak Partinin Artvin’deki Kalesi Unvanını korumak. Yusufeli halkının desteği de bu yönde görünüyor.

Arhavi ve Hopa 2-0 İçin Vites Artırdı

İkinci sıra adayı Vedat Kibar’ın Hopalı olması Hopa da ayrı bir heyecan ve coşku oluşturmuş durumda, Hopa özelinde parti ayırt etmeksizin ayrı bir ilgi gören Vedat Kibar a olan bu ilgi ve alakanın yanı sıra Hopa ilçe teşkilatı da mahalle ziyaretleri yaparak vatandaşlarla bir araya geliyor. 2-0 için destek istiyor. Son yerel seçimlerde uzun bir aradan sonra Belediye Başkanlığı seçimlerinden de zaferle ayrılan Ak Parti de Hopa da oy oranı git gide artıyor. Hopa’nın yanı sıra Arhavi de tüm teşkilat 2-0’a konsantre olmuş durumda özellikle gençlik kollarında ki hareketlilik çok fazla olan Arhavi de de İlçe Başkanı Ufuk Yıldız köy ziyaretlerine devam ediyor.

Borçka ve Murgul da Köy Ziyaretleri Devam Ediyor

AK Parti’nin son yerel seçimlerde bir diğer zaferle ayrıldığı ilçe olan Borçka ve Murgul’da da tempo diğer ilçelerle yarışacak şekilde. Borçka ve Murgul’da da ilçe teşkilatının yanı sıra kadın kolları ve gençlik kolları mahalle ziyaretleri ve toplantılarıyla bu seçimde oyları daha da artırmanın hesaplarını yapıyor.

Ardanuç’ta Farklı Bir Heyecan Var, Ardanuç bu sefer daha farklı

Ardanuç ilçe teşkilatı bu yıl daha coşkulu. 2-0 için tüm ilçeler gibi Ardanuç’ta da sıkı bir çalışma temposu hakim, burada da diğer ilçeler gibi mahalle ziyaretlerinin yanı sıra, kadın kolları da köyleri dolaşarak 2-0 için destek istiyor.

Etiketler: » » »
Share
1352 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?
#

AK Parti’ de Tüm Hesaplar 2-0 İçin” için 3 Yorum

  1. Osman ulaş : diyor ki:

    Ne 2-0 ı akp artvinde 1 vekil bile çıkaramaz yandaşlığında bu kadarı pes doğrusu!

  2. Vatandaş : diyor ki:

    Osman Ulaş sen nerede yaşıyorsun, Uzayda mı? Haberde Yazılan şeylerin hepsi bire bir doğru, bu haberin neresinde yandaşlık var? Ama işine gelmedi değil mi? 7 Haziran Akşamı Artvin 2:0 dediği zaman çok büyük bir hayal kırıklığı yaşayacak, utancınızdan kaçacak delik arayacaksınız. Haydi Artvin daha güzel bir gelecek için güç ver, Onlar Konuşur Ak Parti Yapar.

  3. Yusufeli : diyor ki:

    Yusufelili neden bir daha aynı yanlışa düşüp akp’ye oy versinki? Yusufelililer akp’ye çok güvendi gerçektende onların Yıllarca devlet ve hükümetler tarafından ihmal edilmiş hatta yok sayılmış Yusufeline yatırımlar yapacaklarına Yusufelini geliştireceklerine inanmıştı ve oylarınıda %80 civarında akp’ye vermiştiler ama gel görki Yusufeli’ni geliştirecek hiç bir yatırım yapılmadı!.Aksine Yusufeli’ni öldürmek istediler ve başardılarda Yusufeli’ni %70 eğimli araziye sahip bilir kişilerin ”Burada ilçe olmaz burası heyelan bölgesi ve %70 eğimli 3000 nüfus bile zor sığar” dedikleri yansıtıcılar bölgesine tanşınma kararı Yusufeli’ni öldürmektir!Yusufeli böylece parçalanmaya doğru gidecektir bunun içinmi akp’ye oy versin?.Türkiye’nin en zor en dağlık coğrafyasında taştan ekmeğini çikaran Yusufeliliye hak ettiği baraj istimlak parasını vermeyen akp’ye mi oyunu versin? dönümü 50.000 liraya 7 veya 8 ortak bir dönüm arazisinin parası ile nereye gitsin? nerede hangi arsayı alsın? bu para ile ne yapılabilir? Bu mağduriyete rağmen mi oyunu akp’ye versin?.Yusufli’nin yeni yerleşim yerini seçerken merkez ile beraber 59 köyünün halkına neden sorulmadı?neden merkezde 500 kişiye sorularak yer seçildi? Doğuda Kürtlere duble yol yapan akp hükümeti neden Yusufeli ilçesine eski tip tek gidiş-geliş yolu reva gördü? bunun içinmi Yusufelili akp’ye oy versin?.Yeni yapılmakta olan Artvin-Erzurum yolu 60.km ye 42 tünelle katledilmesine onay verip akp’yemi oy versin? Yeni yapılmakta olan Artvin-Erzurum yol 2 yılı aşkın süredir bitirilemedi halk tozun toprağın içinde yolculuk etmekten bıktı hükümet nezaman yolu bitirmeyi düşünüyor? Yusufelililerin isteklerini görmeyen küçük işlerle Yusufeliliyi kandıramaz! Yusufelili hizmet beklemektedir kalkınma gelişme beklemektedir ama malesef akp hükümeti bunu yapmadı.hizmet yoksa oyda yok! mağdur Yusufelili saçimi beklemekte!.