logo

reklam

Ak Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla’dan Arhavi Ziyareti

Milletvekili Kışla İlçedeki Kamu Kurumlarına Ziyarette Bulundu.

 

Ak Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Arhavi’de idi.

1 Kasım 2015 genel seçimleri öncesi gerçekleşen ziyarette Ak Parti Artvin Milletvekili Adayı İsrafil Kışla, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, İl Genel Meclis Üyesi Hakkı Aytolan, Ak Parti İlçe Teşkilatı, Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve üyeler bir araya gelerek kurum ziyaretlerinde bulundular. İlk olarak İlçe Kaymakamı Şeref Aydın’ı ziyaret eden heyet, ilçede yaşanan sel felaketinin ardından yapılanlar ve yapılacak olan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Kaymakam Aydın, ziyaretten dolayı memnuniyetini getirmesinin ardından Milletvekili Kışla ve beraberindekiler İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Yılmaz’a ziyarette bulundular. Afet sonrası özellikle Hacılar İlk/Ortaokulu’nda yapılan çalışmalar hakkında gerekli bilgileri alan Milletvekili Kışla, buradaki ziyaretin ardından Ziraat Odası, Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Şoförler ve Otomobilciler Odası’na ziyaretler yapıldı.

Ak Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla Afet Bölgesinde İncelemelerde Bulundu

İsrafil Kışla; “Yaralar En Kısa Zamanda Sarılacaktır”

İlçeyi ziyaret eden Ak Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, gerçekleştirilen makam ziyaretlerinin ardından sel felaketinin yaşandığı bölgeleri gezerek incelemelerde bulundu.

Milletvekili Kışla, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, İl Genel Meclis Üyesi Hakkı Aytolan, Ak Parti İlçe Teşkilatı ile birlikte Hacılar Mahallesi’nde yaşanan zararı yerinde inceleyerek bölge sakinlerinin taleplerini dinledi.

Ülkenin en çok yağış alan bölgesi olması nedeniyle bu tür afetlere karşı her zaman tedbirli olunması gerektiğinin altını çizen Milletvekili Kışla, can kaybının yaşanmamasının teselli olduğunu ve afet sonrası maddi hasarların giderilmesi adına devletimizin gerekli yaraları saracağından kimsenin şüphesinin olmamasını belirtti. Tespit edilen eksikliklerin giderilmesi noktasında Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun büyük desteği olduğunu belirten Milletvekili Kışla, Başbakan Davutoğlu tarafından verilen talimat doğrultusunda bölgedeki onarım ve yenileme çalışmalarının kısa sürede biteceğini dile getirdi. Sel bölgesindeki çalışmaları bizzat takip ettiğinin altını çizen Milletvekili Kışla, Başbakan Davutoğlu’na da verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

İsrafil Kışla İnşaatı Devam Eden Kamu Yatırımlarını Gezdi.

Sağlık, Eğitim Ve Spor Alanındaki Yatırımlar Yakında Hizmete Giriyor

İlçede önemli projeler arasında yerlerini alan Arhavi Devlet Hastanesi, Gençlik Merkezi ve Halk Eğitim Merkezi inşaatı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Büyük bir kısmının tamamlandığı çalışmalarda Ak Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, İl Genel Meclis Üyesi Hakkı Aytolan, Ak Parti İlçe Teşkilatı incelemelerde bulundu.

1 Kasım 2015 genel seçimleri öncesi gerçekleşen ziyarette Milletvekili Kışla, eğitim, sağlık ve spor alanlarında Arhavi’ye önemli yatırımların yapıldığının altını çizdi. Yavaş yavaş şekil almaya başlayan binalar hakkında gerekli bilgileri alan Milletvekili Kışla, yapımı tamamlandığında ilçe halkının hizmetine sunulacak olan binaların şimdiden hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu. Sağlık, eğitim ve spor ihtiyaçlarını karşılayacak olan bu üç inşaatın yakında hizmete girmesi planlanmaktadır.

Arhavi’nin kendileri için ayrı bir önem ve değere sahip olduğunu belirten Milletvekili Kışla, ilçe adına genel durum değerlendirmesinin ardından program sonlandırılmış oldu.

Share
488 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?