logo

AK Parti Artvin Merkez İlçe Danışma Kurulu Toplantısı Gerçekleşti

Danışma kurulu toplantısına Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe,eşi hanımefendi Hacer Kocatepe, AK Parti Artvin İl Başkanı Erkan Balta, AK Parti Artvin Merkez İlçe Başkanı Maksut Koçak Artvin Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, Kadın Kolları İl Başkanı Reyhan Güneri, Gençlik Kolları Başkanı Burak Coşkun, mahalle temsilcileri ve teşkilat mensupları katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başlayan toplantının açılış konuşmasını Merkez İlçe Başkanı Maksut Koçak, yaparak merkez ilçe teşkilatı olarak yaptıkları çalışmalar hakkında katılımcılara kısaca bilgi verdi.

İl Genel Meclis Üyesi Selman Güney, Kadın Kolları Başkanı Reyhan Güneri ve Gençlik Kolları başkanı Burak Coşgun, çalışmalar hakkında bilgi vererek toplantının hayırlara vesile olması temennisinde bulundular.

Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin Belediyesinin 2016 yılı içerisinde ortaya koymuş olduğu 26 vizyon projelerinin 2 proje dışında 24 projenin başladığını yüzde 80’inin tamamlandığını hatırlatarak 2017 yılı için daha çok proje hazırladıklarını ve Artvin için çok önemli projeler üzerinde çalıştıklarının müjdesini verdi.

Kocatepe, konuşmasının sonunda Nisan ayında ki referandumu işaret ederek teşkilat olarak hedefinin Türkiye ortalamasının üzerinde bir sonucu Artvin’den çıkarmak olduğunu söyledi.

Son olarak kürsüye çıkan AK Parti Artvin İl Başkanı Erkan Balta, konuşmasını referandum sürecinde yapılacak çalışmaları üzerine yaparak teşkilat olarak bu seçime hazır olduklarının vurgusunu yaptı.

Toplantı dilek ve temennilerle son buldu.

Etiketler: »
Share
743 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?