logo

Ak Parti Adaylarının Ziyaretleri Devam Ediyor

Ak Parti Artvin Milletvekili Adayları İsrafil Kışla ve Vedat Kibar Arhavi’deydi

Ak Parti Artvin Milletvekili Adayları Dr. İsrafil Kışla ve Vedat Kibar bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Arhavi’de idi.

7 Haziran 2015 Genel seçimler öncesi gerçekleşen ziyarette Ak Parti Artvin Milletvekili adayları olan Kışla ve Kibar’a, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Ak Parti İl Başkanı Erkan Balta, Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, İl Genel Meclis Üyesi Hakkı Aytolan, Ak Parti İlçe Teşkilatı, Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve üyeleri eşlik ederek ilçede esnaf ziyaretinde bulunuldu.

Ak Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla ve 2. sıra milletvekili adayı Vedat Kibar ilçeye gelişlerinde ilk olarak Ak Parti İlçe Teşkilatını ziyaret ederek burada partililer ile bir araya geldiler ve parti yöneticileri ile genel bir değerlendirmede bulundular. Ardından ilçedeki esnafları tek tek ziyaret eden adaylar vatandaşlarla görüştü, onların istek, görüş ve düşüncelerini dinlediler.

Arhavi’nin kendileri için ayrı bir önem ve değere sahip olduğunu belirten Milletvekili adayları Kışla ve Kibar, Artvin’e her gelişlerinde Arhavi’ye muhakkak uğradıklarını ve burada hemşerileriyle bir araya gelmeye gayret gösterdiklerini belirttiler. İncelemeler sırasında ilçe halkı ile yakın diyalog kuran Milletvekili adayları Kışla ve Kibar, 7 Haziran 2015 Genel Seçim dolayısıyla destek istediklerini belirttiler. İlçe halkı tarafından yoğun bir ilgi ile karşılanan milletvekili adayları ülkemizin yeni bir döneme gireceğinin altını çizerek, her şeyin memleketimiz ve ülkemiz için daha iyi olacağına inandığını ifade etti.

Share
507 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?