logo

Ak Parti Adaylarına Artvin Merkez’de Yoğun İlgi

AK Parti’nin Milletvekili adayı Seçim Programı Artvin Merkez’de Devam etti

Adalet ve Kalkınma Partisi, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri için çalışmalarını hızlandırarak devam ediyorlar. Milletvekili adayı Av. Erkan Balta bu sefer ki durağı ise Artvin Merkez oldu. Artvin Merkez ilçede seçim çalışmalarında milletvekili adayı Ertunç Erkan Balta’ya yoğun ve sıcak ilgi gözlerden kaçmadı. Merkez ilçenin esnafları ve esnafların çalışanları gezen Balta 24 Haziran’da Güçlü Hükümet Güçlü Meclis için destek istedi.

AK Parti’nin milletvekili adayı Erkan Balta, seçim çalışmalarına Artvin Merkez ilçede devam ederken, Merkez ilçedeki esnaf gezisi ile sürdürülen seçim çalışmalarına Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, İl Başkan vekili Fikret Erdoğan, Merkez İlçe Başkanı Av. Şenol Alpaslan, il başkan yardımcıları, il yöneticileri, il gençlik kolları ve kadın kolları yöneticileri katıldılar.

AK Parti’nin adayı Ertunç Erkan Balta, daha önce Artvin Merkez ilçede esnafın bir bölümünü gezmişti. Bu sefer gezilemeyen noktalar gezilirken özellikle İnönü ve Cumhuriyet Caddelerindeki esnaflar gezildi.

Artvin Merkez ilçedeki ziyaret programı esnaf gezisi ile devam etti. Milletvekili adayı Erkan Balta tek tek esnafları ziyaret ederek destek ve dualarını talep etti. Esnafların sorun ve dertlerini de dinleyen aday Balta Merkez ilçedeki programı akşam saatlerine kadar sürdü. Ziyaretlerde esnafların kendilerine gösterdikleri ilgiye teşekkür eden AK Partililer, sıcak bir şekilde karşılanmanın mutluluğunu yaşadılar. Burada kısa bir değerlendirmede bulunan AK Parti Milletvekili adayı Erkan Balta, seçim çalışmalarının yoğunluğunu arttırarak çalışmalara hız verdiklerini belirterek Artvin’de umduğu gibi sıcak bir şekilde karşılandığını ve halkın ‘Güçlü Meclis ve Güçlü Hükümet’ için yine tercihin AK Parti olacağına dayalı görüş ve düşüncelerini almanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. Artvin’in içinde yetişmiş, Artvin kültürü ile yoğrulmuş bir aday olduğunu belirten Balta, kendisine gösterilen ilgiye ve desteğe layık olmak için çalışacağının sözünü verdi. Sahadaki çalışmalarında halkın yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını ifade eden Erkan Balta, Artvin’de gittikleri her yerde tek bir sloganın öne çıktığını belirterek o sloganın da ‘Yaparsa Yine AK Parti Yapar’ olduğunu ifade etti.

Seçim çalışmalarında gittikleri her noktada 24 Haziran’ın ya 16 yıllık kazanımların artarak devam etmesi yada 16 yıl öncesindeki rotası ve ufku belli olmayan Türkiye’ye dönüş anlamı taşıdığını anlattıklarını ifade eden Ertunç Erkan Balta, Artvin halkının tercihinin kazanımların artarak devam etmesinden yana görüş bildirmekten yana bir tavırda bulunduğunu görmekten mutluluk duyduklarını sözlerine ekledi.

AK Parti Milletvekili adaylarının yoğun ziyaret programları sürerken AK Parti’nin il ve ilçe teşkilatlarının da ziyaret ve seçim çalışmaları hızlı bir şekilde sürdürülüyor.

Milletvekili adayı Balta, Bazı Kamu Kuruluşlarını Ziyaret Etti

Milletvekili Adayı Erkan Balta, İl Başkan Vekili Fikret Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Şenol Alpaslan ve diğer AK Partililer esnaf ziyaretinin ardından bazı kamu kurum ve kuruluşlarını da ziyaret ettiler. Ayrıca aynı ziyaret programı kapsamında Artvin Devlet Hastanesi’ni de gezen AK Parti’nin Milletvekili adayı Av. Erkan Balta, sağlık sorunları sebebiyle hastanede müşahade altında bulunan hastaları da ziyaret ederek onlara geçmiş olsun dedi.

Vekil Adayı Balta, Yanıklı Köyü’nün İftar Yemeğine Katıldı

Milletvekili Adayı Erkan Balta, İl Başkan Vekili Fikret Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe AK Parti Merkez İlçe Başkanı Şenol Alpaslan esnaf ziyaretleri ve kamu kurum kuruluşlarının ziyaret programının ardından Yanıklı Köyü Derneği ve Muhtarlığının Artbull kafede düzenlediği İftar yemeği programına katıldı.

Share
1072 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?