logo

AK Parti Adayları Seçim Çalışmaları İçin Hopa’da

24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek milletvekili seçimleri öncesinde AK Parti Artvin Teşkilatı’nın seçim çalışmaları hızlı bir şekilde sürdürülüyor. AK Parti’nin Milletvekili adayları Ertunç Erkan Balta ve Muzaffer Çorbacı’nın seçim çalışmalarındaki durakları Hopa ilçesiydi. Hopa ilçesinde yoğun bir programla seçim çalışmalarında bulunan AK Parti’nin vekil adaylarına ilçe halkı tarafından yoğun ilgi gösterildi.

AK Parti’nin Milletvekili adayları Ertunç Erkan Balta ve Muzaffer Çorbacı seçim çalışmaları için gittikleri Hopa ilçesinde yoğun bir ziyaret programı gerçekleştirdiler. Programlara AK Parti İl Başkan Yardımcısı Yüksel Kantar, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, AK Parti Hopa İlçe Başkanı İlyas Güven, İl Genel Meclis Üyesi Hüsnü Çakır’ın yanı sıra bir çok partili katıldılar.

Milletvekili Adaylarının ilk programı Hopa Minibüsçüler Kooperatifi ziyaretiydi. Milletvekili adayları Erkan Balta, Muzaffer Çorbacı, ilçe Başkanı İlyas Güven, Belediye Başkanı Nedim Cihan, il Genel Meclis Üyesi Hüsnü Çakır, İl ve İlçe teşkilatları Hopa Minibüsçüler Esnafını ziyaret etti. Burada kooperatif üyeleriyle görüşen vekil adayları 24 Haziran için ‘Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye Millet Karar Verecek Güven ve İstikrar Devam Edecek’ diyerek destek istediler. Bu ziyaretin akabinde Halk eğitim Okuma Yazma seferberliği kursiyerlerinin sertifika merasimine katılan Milletvekili adayları ziyaret programına devam ettiler.

Hopa Belediyesi’ne Ziyaret

Milletvekili adayları Av. Erkan Balta ve Muzaffer Çorbacı, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Yüksel Kantar, Hopa İlçe Başkanı İlyas Güven, Kadın Kolları Başkanı Seyhan Altunsoy, Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Çakır, İl Genel Meclis Üye Hüsnü Çakır, İl ve ilçe teşkilatları Belediye Başkanı Nedim Cihan’ı makamında ziyaret ettiler. Seçim çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunulan görüşme sonrasında Hopa Belediyesi çalışanları ile de görüşüldü.

Vekil Adayları Cenaze Törenine Katıldılar

AK Parti’nin Milletvekili Adayları Erkan Balta, Muzaffer Çorbacı, İl Başkan Yardımcısı Yüksel Kantar, Hopa AK Parti İlçe Başkanı İlyas Güven, İl ve ilçe teşkilat mensupları Hopa Sugören Köyünde vefat eden Havva Seren’in cenaze namazına katılarak ailelerine yakınlarına ve sevenlerine taziyelerini ilettiler.

Sanayi Sitesi Ziyaret Edildi

Milletvekili Adayları Erkan Balta ve Muzaffer Çorbacı teşkilat mensuplarının Hopa Sanayi esnafı ziyareti ile yoğun programları devam etti. Burada Hopa ilçesi Sanayi Esnafı ile tek tek görüşen Vekil adayları hem esnafın sorunlarını dinledi hem de onlara ‘Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye Millet Karar Verecek Güven ve İstikrar Devam Edecek’ sloganı ile yürütülen seçim kampanyası için destek istediler. Hopa Sanayi esnafının yoğun ve sıcak ilgisi ile karşılaşan AK Parti’nin adayları bu ilgiden dolayı esnafa teşekkür ederken dua ve desteklerini istediler.

Hopa Devlet Hastanesi Ziyaret Edildi

AK Parti’nin Artvin Milletvekili adaylarının yoğun programlarındaki bir başka durakları ise Hopa Devlet Hastanesi ziyareti idi. Burada Hastane yetkililerinden Devlet Hastanesi hakkında bilgi alan adaylar, ardından hastane personeli, sağlık personeli ile Hopa Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastalar ile yakınlarını da ziyaret ettiler. Hastaları ziyaret eden adaylar hastalara geçmiş olsun ve acil şifa temennilerinde bulundular.

Bir gün süren Hopa ilçesindeki yoğun program diğer ziyaret ve geziler ile devam etti.

Share
840 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?