logo

AÇÜ Yeni Kayıtlar İçin Duyuru Yaptı

Artvin Çoruh Üniversitesi (AÇÜ) 2015 ÖSYS ile üniversiteye yerleşen öğrencilerin kayıt işlemleri konusunda bir duyuru yayınladı. AÇÜ’den yapılan bilgilendirme duyurusunda şu bilgilere yer verildi:

“Değerli Öğrencilerimiz, Üniversitemizi tercih ettiğinizden dolayı sizleri kutlar, öğrenim hayatınızda başarılar dileriz. Kayıt sırasında ve sonrasında sizlere yardımcı olacak işlemlerin özeti aşağıya çıkarılmıştır.

– E-Kayıtlar 28 Temmmuz 2015 – 05 Ağustos 2015 tarihlerinde yapılacaktır.

– E-Kayıt yapamayan ve ön koşullu programlara yerleşerek (İlk ve Acil Yardım, Özel Güvenlik ve Koruma) Üniversitemize gelip kayıt yaptıracak olan öğrencilern kayıtları 03-07 Ağustos 2015 tarihleri arasında yapılacaktır. Üniversitemize gelerek kayıt yaptıracak öğrencilerin kayıtları için akademik birimlere ayrıca bir gün ayrılmamış olup, 03-07 Ağustos 2015 tarihleri arası mesai saatleri içinde (Saat 08:00-17:00) tüm Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokullarına yerleşen öğrenciler yerleştikleri programa ait aşağıdaki kayıt yerleri ve adresleri belirtilen yerde kayıt yaptırılabilecektir.

– Üniversitemiz 2015–2016 eğitim öğretim yılı güz yarıyılı dersleri 28 Eylül 2015 Pazartesi günü başlayacaktır.”

Ayrıca daha ayrıntılı kayıt işlemlerinin ve gerekli evraklarla ilgili duyuruların AÇÜ’nün resmi internet sayfasından öğrenilebileceği de kaydedildi. Kayıt işlemleri ve E-Kayıt Hakkında Açıklamalar, Kayıt Yerleri ve Adresleri, Katkı Payı/Öğrenim Ücreti (Harç) Miktarları, Kayıt Hakkı Kazanan ve Liseden Mezun Olamayan Öğrencilerin Kayıtları konularında üniversitenin resmi web sayfasına bakılabilecek.

 

Etiketler: » »
Share
1047 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?