logo

AÇEKDD‘nin Açılışı Yapıldı

Artvin’de 2014 yılında faaliyete başlayan “Artvin Çağdaş Eğitim Kültür Dayanışma Derneği” düzenlenen törenle açıldı.

Artvin Çok Katlı Otopark binasının 2. katında bundan sonra faaliyet gösterecek olan “Artvin Çağdaş Eğitim Kültür Dayanışma Derneği’nin yeni yerinin açılışına  ValiKemal Cirit, İl Emniyet Müdürü Alaattin Akbaş,  Artvin Belediye Başkan Yardımcısı Zafer İnce, Dernek Başkanı Fehmi Mutlu, çeşitli siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, işadamları, esnaflar, Artvin Çağdaş Eğitim Kültür Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış kurdelesini Dernek Başkanı Fehmi Mutlu ve Başkan Yardımcısı Dilek Alkan’la birlikte kesen Vali Cirit, daha sonra derneğin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Açılışta, Vali Kemal Cirit başta olmak üzere derneğe katkı sunan davetlilere teşekkür plaketi takdim edildi.

Açılışta konuşan Dernek Başkanı Fehmi Mutlu katılımlarından dolayı Vali Cirit’e teşekkür ederek; “Sayın Valimizin gönül adamı olduğunu yaptığı çalışmalarından biliyoruz. Eğitime destek veren kişiliğini biliyoruz. Sayın Valim, halk tipi duruşunuz ve insanlarımızla olan iletişiminiz ile Artvinlilerin gönlünde taht kurdunuz. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da sizleri yanımızda görmek istiyoruz. Derneğimizde sizlerle birlikte etkinlikler, çalışmalar yapmayı arzu ediyoruz ve Artvin’de yapacağımız çalışmalarla ilkleri başarmayı hedefliyoruz.” dedi.

Vali Kemal Cirit ise kurulan derneğin güzel çalışmalar yapması temennisinde bulunarak, Başkan Fehmi Mutlu’ya; “Derneğinizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum, yolunuz açık olsun, başarılar diliyorum” dedi.

Yapılan ikramların ardından açılış programı sona erdi.

AVBM

Etiketler: » » » »
Share
988 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?