logo

A.Hopaspor’un Hedefi Rekor

A.Hopaspor, 20 Mart Pazar günü İl Özel İdarespor ile oynanacağı şampiyonluk maçında taraftar rekoru kırmaya hazırlanıyor.

 

Artvin ‘in köklü kulüplerinden 1961 yılında kurulan Artvin Hopaspor Kulübü, Hopa’nın her köşesinden ve hayatın her renginden oluşturduğu yeni yönetim kadrosu ile birlikte Artvin Amatör liginde ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor.  Yapılan çalışmalar sonucunda köklü bir kulüp olmanın verdiği ruh ile birlikte kulüp tesisini, kulüp binasını ve store mağazasını şehrine kazandıran A.Hopaspor, şimdi de 20 Mart Pazar günü oynanacak şampiyonluk maçında taraftar rekoru kırmaya hazırlanıyor.

Kendi stadında türbin imkansızlıklarına rağmen Borçkaspor maçında 10 bin taraftara oynayan A.Hopaspor, Profesyonel liglerde bile benzerine zor rastlanan bir seyirci potansiyelini oluşturmuştu. A.Hopaspor 10 bin taraftara oynadığı maçta sporseverlere muhteşem bir spor şöleni sergilemişti.

Bu hafta sonu 20 Mart Pazar günü Saat: 14.00’da oynanacak olan A.Hopaspor – İl Özel İdarespor maçına kırılması beklenen bu rekor Türkiye futbol tarihinde bir ilke imza atacak.

Share
1677 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?