logo

reklam

Karşılaşmaya konuk takım başladı. İlk dakikalarda konuk takımın atakları Artvin Hopaspor kalesinde tehlikeler yaratsa da defansın yerinde müdahaleleri ile ataklar kesildi. 10. Dakikadan sonra ev sahibi takım Artvin Hopaspor oyunun kontrolünü aldı sağdan ve soldan yapmış olduğu ataklar sonuç getirmedi ilk yarıda 2 top direkten dönmesi temsilcimiz adına şanssızlıktı.

2 Yarıda oyuna üstünlüğüne koyan Artvin Hopaspor sağlı-sollu ataklarla Araklıspor kalecisine zor anlar yaşattı. Karşılaşmada Araklı kalecisine gelen her topu oyalayarak oyuna sokması hem tribünlerde ve hem de oyuncularda gerilim yarattı. Maçın orta hakemi Kurtuluş Gönce’nin Araklı lehine peş peşe verdiği kararlar sahada gerilimi artırırken, Artvin Hopasporun penaltı beklediği 2 pozisyonu devam ettirmesi gerilimi bir kez daha tetikledi.

Karşılaşmada peş peşe yaptığı ataklara rağmen bir türlü istediği golü bulamayan Artvin Hopaspor beraberliğe razı oldu. Maçın bitimiyle konuk takımı alkışlayan Mor beyazlı taraftarlar, alkışlarla soyunma odalarına gönderirken, karşılaşmanın hakemleri soyunma odasına çelik kuvvet kontrolünde gittiler. Seyirciler olaysız bir şekilde dağıldılar.

Etiketler: »
Share
695 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?