logo

25 Yıl Sonra Bir Araya Geldiler

Arhavi Lisesi 1990-1991 eğitim-öğretim dönemi mezunları Gözde Yufka Salonu’nda düzenledikleri yemekte bir araya geldiler.

Arhavi Lisesi Mezunlari

Arhavi Lisesi 1990-1991 eğitim-öğretim dönemi mezunları Gözde Yufka Salonu’nda düzenledikleri yemekte bir araya geldiler. Son günlerde yaygınlaşan eski mezunların buluşması organizasyonlarına bir yenisini ekleyen Arhavi Lisesi Mezunları Sosyal paylaşım sitesinde arkadaşların aranmasıyla başlayan süreç 20 mezun öğrencilerin buluşmasıyla noktalandı.

25 yıl sonra bir araya gelmenin mutluluğunu yaşayan eski mezunlar hem hasret giderdi, hem de eski günleri yâd etti. Buluşma gününü tertip eden Ayfer Tayyar, Hasan Kamil Köseoğlu, Çağlayan Dindar ve Necla Hekimoğlu her buluşmada sanki okuldaymışız gibi hasret giderdiklerini dile getirdiler. Buluşmaya Turhan Kurdoğlu, Yaşar Yıldırım, Erdal Fitoz, Ayfer Orman, Nazim Uzuneyüpoğlu, Fatma Tatar, Öznur Gümüş Uzun, Hatice Özyılmaz, Recai Kesimal ve Seçil Özaydın katıldı. Eski mezunlar böyle günlerin birlik ve beraberliği arttırması açısından önemli olduğunu ifade etti. Bir araya gelen ekip önümüzdeki yıllarda da gerçekleştirmeye devam edeceklerini belirttiler. Yemekli buluşmaya iştirak eden eski mezunlar bol bol sohbet edip, hasret giderirken buluşma anını çektikleri fotoğraflarla ölümsüzleştirdiler. Sınıfın en yaramaz öğrencisi olan Ayfer Tayyar, yıllar sonra yine de neşeli tavırlarıyla dikkat çeken isim oldu.

 

Etiketler: » »
Share
1373 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?