logo

04 Haziran 2020

OLEYİS Sendikası Genel Başkan Yardımcıları Artvin’deydi

Bir Dizi Görüşmelerde Bulunan Genel Başkan Yardımcıları Sendikal Çalışmalarda Bulundular

HAK-İŞ Konfederasyonu’na bağlı Türkiye Otel Lokanta Eğlence Yerleri Sendikası (OLEYİS) Sendikası Genel Başkan Yardımcıları Yavuz Ulusoy ve Erdoğan Yılmaz bir dizi görüşmelerde bulunmak üzere Artvin’e geldiler. OLEYİS Sendikası Genel Başkan Yardımcıları sendikal çalışmalarda bulunurken gerçekleştirdikleri ziyaretler kapsamında HAK-İŞ Sendikası Artvin İl Başkanlığı’nı, Memur Sen İl Başkanlığı’nı ve Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederken, son ziyaret güzergahı olan Eğitim Bir Sen Artvin Şube Başkanlığı’nda dar kapsamlı sohbet toplantısı gerçekleştirirken AK Parti Artvin İl Başkanı Fatih Tahtalı’da toplantıya katıldı.

Türkiye Otel Lokanta Eğlence Yerleri Sendikası (OLEYİS) Sendikası Genel Başkan Yardımcıları Yavuz Ulusoy ve Erdoğan Yılmaz bir dizi görüşmelerde bulunmak üzere Artvin’e geldiler. İlk olarak HAK-İŞ İl Başkanlığını ziyaret eden ve İl Başkanı Uğur Özkan’ı makamında ziyaret eden Türkiye Otel Lokanta Eğlence Yerleri Sendikası (OLEYİS) Sendikası Genel Başkan Yardımcıları Yavuz Ulusoy ve Erdoğan Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte bir süre sohbet ettiler.

MEMUR SEN İl Başkanlığı Ziyaret Edildi

İlimize ziyarette bulunan HAK-İŞ Konfederasyonu’na bağlı OLEYİS Genel Başkan Yardımcıları Erdoğan Yılmaz ve Yavuz Ulusoy beraberinde HAK-İŞ İl Başkanı Uğur Özkan, Öz Güven Sen Başkanı Hasan İnce, Öz Büro İş Sendikası Başkanı İrfan Gülle ve OLEYİS DSİ temsilcisi Dursun Demir ile beraberindekiler MEMUR SEN Artvin İl Başkanlığı’nı ziyaret ettiler. Burada MEMUR-SEN İl Başkanı İbrahim İnce tarafından karşılanan Genel Başkan Yardımcıları ile gerçekleştirilen sohbette sendikal çalışmalar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyarette ayrıcı gündeme dair değerlendirmelerde de bulunuldu.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Demirkıran Ziyaret Edildi

HAK-İŞ Konfederasyonu’na bağlı Türkiye Otel Lokanta Eğlence Yerleri Sendikası OLEYİS Sendikası Genel Başkan Yardımcıları Yavuz Ulusoy ve Erdoğan Yılmaz ile Hak-İş Konfederasyonu Artvin İl Başkanlığı olarak Öz Güven-Sen Artvin İl Başkanı Hasan İnce, Özbüro-İş Artvin İl Başkanı İrfan Gülle ile Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Demirkıran’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette OLEYİS Sendikası ve sendikal çalışmalar hakkında bilgiler verilirken, OLEYİS Genel Başkan Yardımcıları Ulusoy ve Yılmaz, istişarelerde bulunarak samimi karşılamalarında dolayı Mustafa Demirkıran’a teşekkür ettiler.

Son olarak Eğitim-Bir Sen Artvin Şube Başkanlığı’nı ziyaret eden OLEYİS Genel Başkan Yardımcıları Ulusoy ve Yılmaz, burada bir sohbet toplantısı gerçekleştirdiler. Sohbet toplantısına AK Parti Artvin İl Başkanı Fatih Tahtalı da katıldı. Genel Politikalar, OLEYİS Sendikasının Artvin’deki sendikal çalışmaları ve genel gündem konuları hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. AK Parti Artvin İl Başkanı Fatih Tahtalı, ilimize gerçekleştirdikleri ziyaretlerinden dolayı OLEYİS Sendikası Genel Başkan Yardımcıları Ulusoy ve Yılmaz’a teşekkür ederken, ülkemizdeki sendikal faaliyetler hakkında görüşlerini aktardı.

Sohbet toplantısının ardından OLEYİS Sendikası Genel Başkan Yardımcıları Ulusoy ve Yılmaz daha sonra ilimizden ayrıldılar.

Share
469 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?