logo

02 Haziran 2020

Artvin’de Odunluk Yangını Korkuttu!

Artvin Merkez, Dere Mahallesi, Yurttaş Saraç Caddesinde akşam 22.00 sıralarında Müstakil bir binanın odunluğunda gerçekleşen yangın Mahalle sakinlerini korkuttu.

Artvin Belediyesi’ne ait İtfaiye ekibi kısa süre içerisinde yanan odunluğa müdahale edip söndürdü. Artvin Emniyet Müdürlüğü asayiş ekipleri de ihbarı alır almaz, yangının yaşandığı bölgeye gelip, güvenlik önlemlerini aldı. Ayırca 112 Acil servis ekipleri de yaralı olma ihtimali için hazır bulundu. Edinilen bilgiye göre yangında ölen ya da yaralanan olmadı. Yangın hafif maddi hasara neden oldu.

Odunluğun ahşap olmasından dolayı çıkan dumanların yoğun olması nedeniyle mahalle sakinleri korkulu dakikalar yaşadı. Odunluğun içerisinin yaz mevsimi olması nedeniyle boş olması daha büyük bir facianın önüne geçti.

Yangının söndürülmesinin ardından, İtfaiye ekipleri ve 112 Acil Servisi olay yerinden ayrıldı.  Yangın sonrasında Polis ekipleri, olay yerinde son incelemelerde bulunup, İlgili birimlerine bilgi aktardı. 

Yangının kesin nedeni henüz belirlenmezken, söndürülmeden atılan sigara izmaritinin yangına sebebiyet verdiği düşünülüyor. 

Kaynak: Artvin Medya

Share
564 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?