logo

21 Mayıs 2020

Müsiad Artvin’den Çocuklara Bayram Hediyesi

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Artvin, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde kalan 40 çocuğa bayram hediyesi olarak ayakkabı hediye etti.

Bir çocuğu mutlu edebilmenin çok büyük bir değer olduğunu vurgulayan MÜSİAD Artvin Birim Başkanı Hilmi Akın, “Çocuklar bu ülkemizin geleceğidir. Çocuklarımıza sahip çıkmak, korumak, değer vermek sadece bizlerin değil tüm dünya vatandaşlarının üzerinde hassasiyet göstermesi gereken önemli bir konudur. Bizlerde MÜSİAD Artvin olarak çocuklarımıza elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz, her zaman da çalışacağız.”

MÜSİAD Artvin Genel Başkanı Celal Öztürk ise iş dünyasının gelişmesi hususunda örnek teşkil edebilmek amacıyla hem manevi bütünlüğümüzü, birliğimizi yansıtabilmek hem de dini bayramları önemli günleri hiçbir zaman unutmamanın gerekliliğine dikkat çekerek şunları söyledi:

“MÜSİAD Artvin olarak iş dünyasında önemli bir misyona hizmet etmekteyiz. Ülkemiz kapsamında iş insanlarının birlik ve beraberlik içerisinde bu tarz yardımlara her zaman destek olacağız. Böylece hem iş dünyasında potansiyelimizi daha da büyüyerek ortaya koyabileceğimize inanıyorum.”

MÜSİAD Artvin Birim Başkanı Hilmi Akın tarafından sunulan hediyeler çocuklar tarafından büyük bir sevinçle karşılandı.

Share
588 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?