logo

16 Mayıs 2020

MÜSİAD Artvin Şubesi’nden Ramazan Yardımı

Artvin Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) hayırsever dernek üyelerinin bağışlarıyla ihtiyaç sahibi ailelere ramazan yardımında bulundu.

Artvin Muhtarlar Derneği’nde, MÜSİAD Artvin Şube Başkanı Celal Öztürk Artvin Muhtarlar Derneği Hasan Cin’e ihtiyaç sahiplerine ramazan ayı içerisinde dağıtılması amacıyla yardım kartlarını takdim etti.

Artvin Muhtarlar Deneği’ ne ramazan ayı yardımlaşma programı kapsamında ziyarette bulunan MÜSİAD Artvin Şube Başkanı Celal Öztürk, Artvin Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Cin ve diğer il muhtarlarıyla bir araya geldi.

36 Köy ve 7 Mahalle’ye Yardım

36 köy ve 7 mahallede ikamet eden ailelere ramazan ayı yardım kartlarının en ihtiyacı olan ailelerin tespit edilerek verileceğini ve ihtiyaç sahiplerinin listesini muhtarların belirleyeceğini ifade eden MÜSİAD Artvin Şube Başkanı Celal Öztürk, “ Buna benzer yardım programlarımız devam edecek. Uygulamamız, Artvin yönetim kurulu üyelerimizle gönülden gerçekleştirdiğimiz bir uygulama olmaktadır. İnşallah desteğimiz süreklilik gösterecektir. Temennimiz sadece gerçekten yapılan yardımların ihtiyaç sahibi kişilere ulaşmasıdır. İhtiyaç sahibi kişilere ulaşmasını da muhtarlarımız sağlayacak.” şeklinde konuştu.

Yardım kolisi yerine vatandaşın istediği ürünü alabilmeleri için yardım kartlarını daha uygun gördüklerini vurgulayan Öztürk, ihtiyaç sahibi isterse hem ramazan paketinde yer alan ürünleri seçip alabilecek ya da listenin dışındaki ürünleri de tercih edebilecek.” dedi.

Artvin Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Cin, “ MÜSİAD Artvin Şube Başkanı Celal Öztürk başta olmak üzere MÜSİAD yönetim kurulu üyelerine düşünen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Köylerimizde, mahallerimizde muhtarlarımızla beraber ihtiyaç sahibi kişileri tespit edeceğiz. Tüm yardımların en doğru kişilere ulaşacağından emin olacağız. Kurumlarımızın sağladığı desteklerden ayrı bir memnuniyet duyduğumuzu vurgulamak isteriz” şeklinde ifadelerine yer verdi.

Programda, korona virüs (COVID 19) salgını dolayısıyla sosyal mesafeye dikkat edildi.

Share
366 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?