logo

15 Mayıs 2020

Hopa ve Kemalpaşa Belediyeleri Dezenfekte Çalışmalarına Devam Ediyor

Hopa Belediyesi bu defa da Terminali ve Seyahat İzin Kurulu ofisini dezenfekte etti.

Hopa Belediyesi İlçe genelinde dezenfekte çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Daha önce İlçe merkezinin değişik noktalarına yerleştirdiği el dezenfeksiyonlarına vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Belediye ekipleri de boşalan dezenfeksiyon şişelerini zaman geçirmeden doldurmaya devam ediyor.

Hopa Belediyesi bu çalışmaya paralele bu defa da İlçe terminalinde dezenfekte çalışmalarında bulundu. Terminalde bulunan Otobüs İşletmelerinin ofisleri dezenfekte edilirken, Hopa Kaymakamlığı seyahat İzin kurulu ofisi de dezenfekte etti.

Belediye Başkanı Taner Ekmekçi İlçede vatandaşların toplu olarak bulunabilecekleri her noktayı dezenfekte etmeye büyük önem verdiklerini, bu kapsamda daha önce dezenfekte ettikleri Hopa Terminalini yeniden dezenfekte ettiklerini ifade ederek “Koronavirüs tehlikesi hala geçmiş değildir. Devletimizin tüm kurumları ile bu salgına karşı mücadele devam etmektedir. Bizde Hopa Belediyesi olarak üzerimize düşen sorumluluğu en azami düzeyde yerine getirerek ilçede dezenfekte edilmedik nokta bırakmamaya çalışıyoruz.

Vatandaşlarımızdan ricam lütfen rehavete kapılıp kendinizi sokağa atmayın ve evde kalmaya devam edin. Son günlerde ilçe merkezinde görülen haraketlilik bizleri rahatsız etmeye devam ediyor. İşi olan vatandaş lütfen işini bitirince evine gitsin. Bugünleri de elele vererek elbette aşacağız.” dedi.

Kemalpaşa Belediyesi Mücadeleye Ara Vermiyor

Artvin’de Koronavirüsün uğramadığı ilçelerden biri olan Kemalpaşa’da Belediye dezenfekte çalışmalarına devam ederken vatandaşlara da maske ve el dezenfeksiyonu dağıtmaya devam ediyor.

Belediye Başkanı Ergül Akçiçek Kemalpaşalı hemşerilerine gösterdikleri fedakârlık için teşekkür ederek, bu salgını Kemalpaşa’ya sokmamak için bir süre daha evde kalmaya devam edilmesini istedi.

Share
428 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?