logo

12 Mayıs 2020

Berberler Ve Kuaförler Dezenfekte Edildi

Normalleşme Takvimiyle 11 Mayıs’ta açılışa hazırlanan berber ve kuaförler Yusufeli Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerince 9 Mayıs Cumartesi günü dezenfekte edildi.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında 21 Mart tarihinde faaliyetlerine ara verilen ve 11 Mayıs Pazartesi günü yeniden hizmet vermeye başlayacak olan berberler ve kuaförlerin iç mekan dezenfekte işlemleri Yusufeli Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü koordinesinde dezenfekte edildi.

Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin yaptığı açıklamada; “Korona Virüs tedbirleri kapsamında 21 Mart tarihinde faaliyetlerine ara verilen ve 11 Mayıs Pazartesi günü yeniden hizmet vermeye başlayacak olan berberler ve kuaförlerin dezenfekte işlemleri belediyemiz dezenfekte ekibi tarafından gerçekleştirildi. Ekiplerimiz, ilçemizde hizmet veren 14 erkek berberi ve 3 kadın kuaförü dükkanında dezenfeksiyon çalışması yaptı.
Pazartesi günü iş başı yapacak olan kuaför ve berber esnafımız başta olmak üzere tüm esnafımıza Covıd-19 sürecinde yapılan uyarıları dikkate almalarını istiyor, sağlıklı bol kazançlar diliyorum.” dedi.

Yusufeli Belediyesi, COVID-19 ile mücadele kapsamında ilçe merkezindeki resmî kurum kuruluşlarda, gelen taleple doğrultusun da iş yerlerinde ve vatandaşların yoğunlukla kullandıkları alanlarda dezenfekte işlemi yapıyor.

Share
293 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?