logo

22 Nisan 2020

Artvinli Hemşerimizden Sağlıkçılara Büyük Jest

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sağlık çalışanları canları pahasına ortaya koymuş oldukla bu mücadele nedeniyle Artvinli hemşerimizden büyük destek geldi.

 Artvin’in Ardanuç ilçesi Kapıköy (Karsniya) köyünden Bursa’ya giderek kendi işini kuran yüreği sıcak iş adamı Salim Usta Bursa’da kurmuş olduğu yemek firması İle adından söz ettirirken Bursa’da ki sağlık çalışanlarına menüyü zenginleştirerek büyük jest yaptı.

Bursa’da iş ahlakı, hijyen, doğruluk ve dürüstlük üzerine kurulmuş olan el değmeden çıkarılan ekmekler ve yemek fabrikası Begüm Referans Gıda’da sağlıkçılar için  menüyü zenginleştirerek büyük bir jest yapıyor.

Bursa’da ki Kamu Kurum ve kuruluşlarının büyük bir çoğunluğuna ve bir hastane hariç tüm kamu hastanelerinin yemek ihtiyaçlarını karşılayan ve sağlıkçılar İçin yapmış olduğu bu jest İle büyük bir takdir toplayan Begüm Referans Gıda sahibi ve çalışanları toplumun her kesiminin beğenisini kazandı.

Bursa ilinde Kestel’den Gürsu’ya, Üniversite’den Şevket Yılmaz’a kadar hem hastane personeli hem yatan hasta hem de refakatçilerin yemek ihtiyaçlarını karşılayan firma son günlerde koronavirüse karşı kendi ailelerinden fedakarlık yaparak olağanüstü bir mücadeleye girişen sağlık çalışanlarına jest yapmayı ihmal etmedi.

Begüm Referans Gıda Genel Müdür Yardımcısı ve Gıda Mühendisi Teslim Temel, bu süreçte menüyü güçlendirerek sağlık çalışanlarına destek olduklarını ifade etti

Temel, “Sağlık çalışanlarına olması gerektiği gibi toplumda bir duyarlılık oluştu ve alkışlar onlara gitti. Bunu sonuna kadar hak ediyorlar. Biz de firma olarak yemeği güçlendirip, menüyü zenginleştirerek onlara destek olmak istedik ve bunu gerçekleştirdik. Bu süreçte en büyük sorumluluğu sağlık çalışanları alıyor. Onlar için elimizden gelen her şeyi yapacağımızdan emin olabilirler.” Dedi.

Begüm Referans Gıda firması bütün dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs nedeniyle tedbirleri iyice artırarak halkın ben müşterilerinin bu ortamda sağlıklı yemek yemelerini sağlıyor. Firma da Hijyen kurallarının en üst düzeye çıkarıldığı, Hastanelere öğle ve akşam yemekleri ile gece kahvaltısı hizmetide vermeye başladı. 

Begüm Referans Gıda firmadında en sağlıklı ortamda çalışan 760 çalışanını da koronavirüse karşı korumak için tedbirlerini en üst düzeye çıkararak, burada Koronayavirüs ve hiç bir virüse geçit yok denildi.

Share
343 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?