logo

21 Nisan 2020

Dr. İsrafil Kışla’dan 23 Nisan Mesajı

Önceki dönem Ak Parti Artvin Milletvekili olan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Dr İsrafil Kışla 23 Nisan mesajı yayınladı.

Kışla mesajında şu ifadelere yer verdi:

23 Nisan; Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı, milletimizin canı pahasına verdiği özgürlük ve bağımsızlık mücadelesinin milli egemenlikle taçlandırıldığı gurur günüdür.

Bugün aynı zamanda tüm dünya çocuklarına bayram olarak armağan edilmiş dünyanın tek evrensel bayramıdır. Ülkemizi hak ettiği muhasır medeniyetler seviyesinin üstüne taşıyacak olan çocuklarımızı sağlıklı, eğitimli, milli ve manevi değerlerine saygılı bireyler olarak yetiştirmek, millet olarak en büyük sorumluluğumuzdur. Büyük ve güçlü bir Türkiye’nin mimari olan çocuklarımızı hayata ve geleceğe en iyi şekilde hazırlamak yapılacak en büyük yatırımdır. Bu minvalde çocuklarımıza çok daha güzel bir gelecek hazırlamak ve yaşanabilir bir ülke teslim edebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan cocuklarımızı başarının anahtarı olarak görüyoruz. İnanıyoruz ki yarınlar sizlerle daha mutlu, gelişmiş ve kalkınmış olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü muhafaza ederek, şanlı bayrağımızı ebediyen dalgalandıracak olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM’nin kurulusununun 100. yıl dönümünü en içten dileklerimle kutluyorum.Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bu cennet toprakları bizlere vatan yapmak uğruna toprağa düşen tüm Şehit ve Gazilerimizi saygıyla ve rahmetle yâd ediyorum.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Dr. İsrafil Ķışla

Share
340 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+4 = ?