logo

20 Nisan 2020

“23 Nisan’ı Balkonlarda Coşkuyla Kutlayalım”

Artvin İl Başkanı Erdal Genç’ten tüm Artvinlileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Balkonlarda  kutlamaya davet ediyor.

‘BEM-BİR-SEN (Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası) olarak “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı”nı, 23 Nisan Perşembe akşamı saat 21.00’da evlerimizin balkonlarında İstiklal Marşı’mızı okuyarak, Şanlı Bayrağımızı dalgalandırarak kutlayacağız’ dedi.

İl Başkanı GENÇ, “Bem-Bir-Sen Olarak 23 Nisan’da Biz de Balkonlardayız” dedi.

Milletimizin İradesinin ve Egemenliğinin en güçlü sembolü olan TBMM’nin 100. yaşını idrak edeceğimiz bu yılki “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” ne yazık ki Koronavirüs pandemisi nedeniyle meydanları ve okul bahçelerini dolduran coşkulu kalabalıkların eksikliği içerisinde geçecek.

Hafızalarımızda yer eden kutlamalar bu yıl sağlığımız için gerçekleşemeyecek olsa da TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un ülkemizin her ferdinin katılabileceği şekilde olan kutlama çağrısı milletimiz nezdinde güzel bir tebessüm halini almıştır.

Bem-Bir-Sen Genel Başkanımız Levent USLU ve Bem-Bir-Sen Ailesi olarak TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un çağrısına uyarak “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı”nı, 23 Nisan 2020 Perşembe akşamı saat 21.00’da evlerimizin balkonlarında İstiklal Marşı’mızı okuyarak, Ay Yıldızlı Bayrağımızı dalgalandırarak kutlayacağız.

İl Başkanı Erdal GENÇ, “100 yıl önce emperyalistlerin işgal etmeye yeltendiği Vatanımızı nasıl dayanışma içerisinde muhafaza edip İstiklal ve Bağımsızlığımızı koruduysak yine aynı dayanışma ruhu içerisinde Koronovirüs salgını ile mücadele edeceğimize ve en az zararla atlatacağımıza yürekten inanıyoruz” dedi.

Share
293 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?