logo

18 Nisan 2020

Hopa’da Sağlıkçı ve Güvenlik Güçlerine Ücretsiz Dezenfekte!

Hopa’da çalışmalarına devam eden “B Ticaret” isimli iş yeri sahibi Dilara Balmumcu, koronavirüs tedbirleri kapsamında sağlıkçıların ve güvenlik görevlilerinin araçlarını ücretsiz dezenfekte ediyor.

B Ticaret Endüstriyel Temizlik Ürünleri firma yetkilisi Dilara Balmumcu yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında yapılan ‘evde kal’ çağrılarına yeterince uyulmadığı için salgının yarattığı zorlu faaliyet şartları altında görev yapan Hopa Devlet Hastanesinin tüm çalışanlarının, KaymakamlıkMakamının, Hopa Belediyesinin, Emniyet, Müdürlüğünün, Jandarma Komutanlığının resmi plakalı araçlarınıNisan Ayı boyunca Ücretsizdezenfekte etmeye devam ediyor.

Dilara Balmumcu yaptığı açıklamada Zor şartlar altında görev yapan sağlıkçılar ve diğer kamu görevlilerine bir nebzede olsa destek olmak istediklerini ifade ederek “Araçların dezenfekte edilebilmesi için dezenfektan Vip Auto coiffeur ve Oto Yıkama sahibi Miraç Beşiroğlu ve Ali Korkmaz’da ülkemizin geçirmiş olduğu bu zorlu süreçte ÜCRET ALMADAN uygulama işlemini seve seve yapmaya devam ediyorlar. Araçlarını dezenfekte ettirmek isteyen vatandaşlara da sembolik olarak
5 TL karşılığında araçlarını dezenfektan edebileceklerdir” dedi.

Share
902 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?