logo

02 Nisan 2020

Artvin’de Çeşitli Bölgelerde Kısmi Zamanlı Elektrik Kesintisi Olacak!

Artvin’in Borçka ve Yusufeli ilçelerini yakından ilgilendiren açıklama Çoruh EDAŞ Müessese Müdürlüğü tarafından yapıldı. Yapılan açıklamaya göre 5 Nisan 2020 tarihinde saat 09:00-10:00 arası Artvin’in Borçka ve Yusufeli ilçelerinin bazı köylerinde elektrik kesintisi gerçekleştirileceği belirtildi.  

Çoruh EDAŞ Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre Artvin’in bazı ilçelerinde 5Nisan 2020 Pazar günü Artvin iline bağlı Borçka ve Yusufeli ilçelerindeKarşıköy ve Çevreli Köyü viyadüğüne ait şantiye trafosunun ana hattına bağlantısının yapılması nedeniyle  elektrik kesintisinin yapılacağını açıkladı. 

Artvin iline bağlı Borçka İlçesinin, Yeşilköy, Çavuşlu, Karşıköy, Muratlı, Kayadibi, Güneşli, Güzelyurt, Güreşen, Şerefiye, Boğazköy ve Çaylı Köylerinde, yine Yusufeli İlçesinin Çevreli, Kılıçkaya, Alanbaşı, Dokumacılar, Yüncüler, Köprügören, Yokuşlu, Avcılar, Yamaçüstü, Sütlüce Köyleri5Nisan 2020 Pazar günü 09:00-10:00 saatleri arasında  şantiye trafosunun ana hattına bağlantısının yapılması nedeniyle   can ve mal güvenliği tedbirlerinin alınabilmesi için elektrik verilemeyecektir. Belirtilen bölgelerde kısmı süreli elektrik kesintisi gerçekleştirilecektir 

Çoruh EDAŞ Müdürlüğü tarafından yapılan bu açıklamalarda isimleri belirtilen bölgelerde programlı elektrik kesintisi nedeniyle verilecek rahatsızlıktan dolayı abonelerden özür dilenirken, yerel medyadan konuyla ilgili duyuru yapılması talep edildi. Bu bölgelerde yaşayan vatandaşların bu uyarıları dikkate almaları ve 3.şahıs kaynaklı elektrik kesintilerine ilişkin bilgi sahibi olmaları gerektiği belirtildi. 

Share
532 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?