logo

25 Mart 2020

Artvin’de Sağlık Personeline Çiğ Köfte İkramı

Komagene Çiğ Köfte Artvin Şubesi İşletmecisi Uğur Demir, Artvin Devlet Hastanesinde çalışan sağlık personeline, AFAD personeline, emniyet müdürlüğü personeline çiğ köfte ikramında bulundu.

Türkiye’de görülen korona virüs salgını sonrası sağlık personelleri yoğun bir mesai içine girdi. TBMM’de milletvekillerinin ve vatandaşların sağlık çalışanlarına alkışlı desteği sonrası bir destek de Artvin’de faaliyet yürüten Komagene Çiğ Köfte Şubesi işletmecisi Uğur Demir geldi.

Artvin Devlet Hastanesinde çalışan sağlık personellerini ziyaret eden Komagene Çiğ Köfte Artvin Şubesi İşletmecisi Uğur Demir, sağlık çalışanlarına çiğ köfte ikramında bulundu.

Demir, sağlık çalışanlarının gecesini gündüzüne katarak çalıştıklarını söyleyerek; ” Değerli sağlık çalışanlarımızın, böylesi özveri ve cefakarca çalışmalarından dolayı destek ve motivasyon vermek istedik. Bugünde burada çalışan sağlık personellerine destek vermek amacı ile buradayız. Bu vesile ile Cumhurbaşkanımıza çok teşekkürlerimizi sunuyorum ve ülkemizde görülmeye başlanan bu hastalığın bir an önce bitmesini, vatandaşların huzura ve feraha ermesini diliyorum. Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’ya ve tüm Türkiye’deki sağlık çalışanlarımıza da teşekkür ederiz” dedi.

Demir açıklamasının devamında; “Sağlık çalışanlarının bu süreçte ciddi bir moral ve motivasyona ihtiyacı var. Tüm sağlık çalışanlarına moral ve destek oluyor ve tekrar söylüyorum ki gün dayanışma günüdür. En önemli çağrımızda, lütfen herkes evinde kalmaya devam etsin” şeklinde konuştu.

Share
571 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?