logo

Sanatçı Bayar Şahin, Sosyal Medyada Canlı Konserlerine Devam Ediyor

Türk ve Gürcü Halk Müziği Sanatçısı Bayar Şahin Dünyayı Etkisi Altına Alan Coronavirüs Hastalığına Karşı Vatandaşların Duyarlı Olması İçin “Evdekal” Sloganıyla Sevenlerine Sosyal Medyada Canlı Konser Vermeye Devam Ediyor.

Hayranları ile sosyal medyada buluşan Şahin, Çin Halk Cumhuriyeti’nde ortaya çıkan ve çeşitli ülkelerde etkisini gösteren coronavirüs hastalığının (COVİD-19) ülkemizde yayılımının önüne geçilmesi için böylesine önemli ve ciddi durum karşısında bir kez daha duyarlılığını ortaya koymuş oldu. 21 Mart Cumartesi saat 17,00’da facebook’tan canlı yayında türküler, şarkılar söyleyen Bayar Şahin, sevenlerine birbirinden değerli şarkılarını söyledi.

Şahin sevenlerine facebook üzerinden canlı yayında; “Madem hepimiz evlerimizdeyiz, müzikle yollara düşelim! Trakya’dan Kafkaslar’a kadar hep birlikte gidelim. Yeter ki #evindeKal” ifadelerini kullanarak seslendi.

Çin Halk Cumhuriyeti’nde ortaya çıkan ve çeşitli ülkelerde etkisini gösteren coronavirüs hastalığının (COVİD-19) ülkemizde yayılımının önüne geçilmesi için ülke genelinde olduğu gibi Artvin Merkez’de ve ilçelerinde gerekli önlemler alınmaya devam ediyor. Belediyeler tarafından kamuya açık alanlarda dezenfekte çalışmaları yapılarak denetimlerin de sıkılaştırılıyor.

Share
445 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?