logo

19 Mart 2020

Muhtar Yavuzdemir’in Artvin Halkına Duyarlı Hizmeti

Korona virüsünden korunabilmek amacıyla Artvin 38 Nolu Öğrenci Servisi Ve Personel Taşıma Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanı aynı zamanda Beşağıl Köyü Muhtarı Sinan Yavuzdemir vatandaşa kolonya dağıttı.

İnönü Caddesi’nde kolonya standı açan muhtar Yavuzdemir, kolonyaya talebin çok olmasından dolayı kolonya edinemeyen her vatandaşa bu şekilde hizmet sunduklarını vurgulayarak şunları söyledi, “Sayın Cumhurbaşkanımızı, Sayın Sağlık Bakanımızın ve çalışanlarının aldığı önlemlerle ülkemizde çok az olan korona virüsüne karşı biz de halkımıza kolonya dağıtmak istedik. Kolonyalarımızı halkımıza dağıtıyoruz. Aynı zamanda burada 38. No’lu Kooperatifinde başkanıyım virüsten dolayı insanlar çok rağbet gösterince insanlar kolonyayı bulamaz oldu. Biz de insanlarımıza destek olsun diye kolonyalarımızı halkımıza dağıtacağız. Kolonyalarımız tükendiğinde ihtiyaç doğrultusunda tekrar halkımıza kolonya dağıtımına devam edeceğiz.”

Dünyaya, Türklerin kahramanlığını ilan ettiği Çanakkale Zaferimizin Kurtuluş Günü’ne de değinen Yavuzdemir, “Bugün 18 Mart Çanakkale Zaferi Şehitleri Anma Günü benim de eşimin ağabeyi, bizim de ağabeyimiz Bingöl’de terörle mücadele esnasında Selman Levent Şehit olmuştur. Öncelikle tüm şehitlere Allah’tan rahmet diliyorum” şeklinde konuştu.

Kolonya dağıtımına memnun kaldığını belirten Artvinli vatandaş bu tür duyarlılıkları için Yavuzdemir’e teşekkürlerini iletti.

Share
369 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?