logo

19 Mart 2020

Artvin Şoförler Odası Başkan Vekili Hurşit Yılmaz Son Yolculuğuna Uğurlandı

Artvin’in sevilen simalarından Artvin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Vekili Hurşit Yılmaz son yolculuğuna uğurlandı.

Yılmaz Kardeşler- Fırat Vinç Oto Kurtarmanın Sahibi Murat, Ferhat, Fırat Yılmaz’ın babaları ve yıllarca Artvin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Vekilliği görevini yürüten Hurşit Yılmaz bir süredir tedavi altında olduğu Antalya Lara Medical Park Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Artvin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Vekili Hurşit Yılmaz’ın cenazesi ise Seyitler Köyü Lomaşen Mahallesindeki aile kabristanlığına kılınan cenaze namazının ardından burada defin edildi.

Cenaze namazının aile mezarlığında kılındığı törende Yılmaz’ın oğulları ve yakınları dünyayı tehdit altına alan koronavirüsü nedeniyle taziyeleri mesafeli bir şekilde kabul ettiler.

Acımız büyük!

Artvin Şoförler ve Otomobilciler Odası’ndan yapılan açıklamada; “Artvin’imizin sevilen simalarından,şoförler odamızda uzun yıllar başkan vekili olarak görev yapan Hurşit Yılmaz Abimizin vefat haberi camiamızı ve tüm Artvin halkını derinden üzdü yılmaz ailesine,eş,dost ve camiamıza sabırlar diliyoruz. mekanın cennet olsun güzel insan” ifadelerine yer verildi.

Bizde gazetemiz çalışanları olarak merhuma Allah’tan rahmet ailesine, dost ve akrabalarına ise sabırlar dileriz.

Share
540 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?