logo

30 Ocak 2020

Müftü İhsan Kurt İçin Veda Yemeği Düzenledi

Ardanuç İlçe Müftülüğü, tayini çıkan İlçe Müftüsü İhsan Kurt için veda yemeği verdi. Veda Yemeğine Ardanuç Kaymakamı Ömer Özbay’da katılırken, İlçe Müftüsü Kurt, iyi anılarla ilçeden yolcu edildi.

Ardanuç Müftüsü İhsan Kurt ‘un tayininin Iğdır’ın Karakoyunlu ilçesine çıkmasının ardından Müftülük tarafından veda yemeği düzenlendi. Yemeğe Ardanuç Kaymakamı Ömer Özbay’ın yanı sıra İl Müftüsü Hasan Güneş, İlçe Müftüleri, Müftülük personelleri ve kurum müdürleri katıldı.

İlçe Müftüsü İhsan Kurt’un veda yemeğinde bir konuşma yapan Kaymakam Özbay, hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Kaymakam Özbay konuşmasında, ”Müftü Kurt’un tayininin Iğdır’a çıktığını belirterek, gayretiyle, çabasıyla son ana kadar görev hakkını yerine getirmesi ile hem kendi adıma ve ilçem adına kendisine teşekkür ediyor. Yeni görev yerinin kendisi ve ailesi için hayırlı olmasını temenni ediyorum ”dedi.

Yemekte bir konuşma yapan İhsan Kurt’ta Ardanuç ilçesinde güzel dostluklar kurduğunu ve iyi anılarla ilçeden ayrıldığını belirterek kendisi için yemek düzenleyenlere ve katılanlara teşekkür ederek Ardanuç’u hiçbir zaman unutmayacağını söyledi.

Yemekte diğer katılımcılarda kısa konuşmalar yaparak hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler. İl Müftüsü Hasan Güneş’te hizmetlerinden dolayı İhsan Kurt’ta teşekkür ederek yeni görev yerinde başarılar ve hayırlı hizmetler temennisinde bulundu.

Yemek sonrası İhsan Kurt yemeğe katılanlarla tek tek görüşerek teşekkür ettiler.

Share
250 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?