logo

30 Ocak 2020

Dikkat! Çeşitli Saatlerde ve Artvin Merkez’de Elektrik Kesintisi Olacak

Artvin Merkezi yakından ilgilendiren açıklama Çoruh EDAŞ Müessese Müdürlüğü tarafından yapıldı. Yapılan açıklamaya göre 1 ve 2 Şubat 2020 Cumartesi-Pazar günlerinde çeşitli saatlerde Artvin Merkezinin bazı mahallerinde elektrik kesintisi gerçekleştirileceği belirtildi.

Çoruh EDAŞ Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre Artvin Merkezinde 1 Şubat 2020 Cumartesi günü Artvin iline bağlı Çayağazı Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi, Orta Mahalle ve Çarşı Mahallesinde yapılacak olan yatırım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisinin yapılacağını açıkladı.

Artvin iline bağlı Çayağazı Mahallesi, Orta Mahalle ve Çarşı Mahallesinde 1 Şubat 2020 Cumartesi günü 09:00-10:00 saatleri arasında Çayağazı Mahallesi Kazım Karabekir Caddesinde ise aynı gün 10:00 ile 15:00 saatleri arasında yatırım çalışmaları nedeniyle can ve mal güvenliği tedbirlerinin alınabilmesi için elektrik verilemeyecektir. 2 Şubat 2020 Pazar günü 09:00-12: 00 saatleri arasında yine yatırım çalışmaları nedeniyle Artvin İline bağlı Dere Mahallesi Yurttaş Saraç Caddesi Alt Haypet Mevkii olmak üzere elektrik verilemeyecek olup yine aynı gün 13:00-16:00 saatleri arasında Yurttaş Saraç Caddesi Atatepe Yolu Mevkii’sinde kısmı süreli elektrik kesintisi gerçekleştirilecektir

Çoruh EDAŞ Müdürlüğü tarafından yapılan bu açıklamalarda isimleri belirtilen bölgelerde programlı elektrik kesintisi nedeniyle verilecek rahatsızlıktan dolayı abonelerden özür dilenirken, yerel medyadan konuyla ilgili duyuru yapılması talep edildi. Bu bölgelerde yaşayan vatandaşların bu uyarıları dikkate almaları ve 3.şahıs kaynaklı elektrik kesintilerine ilişkin bilgi sahibi olmaları gerektiği belirtildi.

Share
313 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?