logo

29 Ocak 2020

Sert Pen PVC Profil’de Artvin’i Marka Yapıyor

PVC Profil’de Ahşap Görünümlü Yeni Ürünle Damga Vurulacak

Artvin’de 17 yıllık tecrübesi ile Kapı ve Pencere, ısıcam, alüminyum, çelik kapı ve toptan satış mağazası ile hizmet veren Sert Pen PVC Doğrama Sanayi Tic. Ltd. Şti., PVC Profil’de yeni ahşap görünümlü profili ile piyasaya damga vurmaya hazırlanıyor. Sert Pen, yeni ürünlerine Sert Pen logosu başlığı ile üreterek Artvin’i PVC Profil alanında ülkemizde marka haline gelmeyi hedefliyor.

Artvin’in önemli firmalarından Sert Pen PVC Doğrama Sanayi Tic. Ltd. Şti.’den sevindirecek bir gelişme yaşandı. Artvin’e bugüne kadar farklı firma ve şirketlere ait markalar ile PVC Profiller artık Artvin’in yeni markası Sert Pen markası ile üretilecek ve bu markanın logosu ile tüm ülkemiz genelinde satışa sunulacak. Üretim yapılan PVC Profili bayilikler verilerek tüm ülke genelinde pazarlanmaya hazırlanıyor. Sert Pen PVC Profil markasında bir çok renk seçenekleri mevcut iken özellikle ahşap görünümlü seri ile adeta PVC Profil piyasasına Artvin’in damgasını vuracak. Artvin’e özgü bir renk ve görünümü Sert Pen Markası ile başta Artvin olmak üzere tüm ülke genelinde PVC Profil’de dönüşüme hazırlanılırken, bu profilin ciddi anlamda alıcı bulması bekleniyor. Ahşap görünümlü PVC Profil başta olmak üzere tüm renk seçeneklerindeki profil ürünleri aynı zamanda bir Artvin markası olan Sert Pen logolu şerit kaplama eşliğinde satılacak. Şerit kaplama üzerinde yazan Sert Pen marka isminin Artvin’e ait bir isim olmasının yanı sıra yine logoda yer alan boğa sembolü ve Artvin’in yeşilini ve doğasını temsil eden çam ağacı da ilimizin aynı zamanda tanıtımına da katkı sağlamış olacak.

Hızır Sert: Artvin’i Bu Alanda Markalaştırmak İstiyoruz

2015 yılında imalatına başlanan PVC Kapı Pencere sistemleriyle Sert Pen PVC Doğrama Sanayi Tic. Ltd. Şti üretim sektörüne yaptığı katkıların yanı sıra ilimize şimdi de pazarlama alanında da yeni değerler katmak için çalışmalarına hız verdi. Seyitler Köyü Aydoğan Mahallesi’nde 2015 yılında kurulan PVC-Kapı Pencere ve Alüminyum imalat tesisleri alanında kendini geliştirerek yeni bir markayı ülke geneline pazarlamaya başlıyor. İlimiz ekonomisinin yükselen değeri haline gelen Sert Pen PVC Doğrama Sanayi Tic. Ltd. Şti. yine ilimiz ekonomisine yeni bir değer daha kazandırmaya hazırlanıyor. Artvin’e alanında yeni bir marka haline getirme çabasında bulunan Sert Pen PVC Doğrama Sanayi Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Hızır Sert, amaçlarının Sert Pen markası altında Artvin’i PVC Profil Doğrama alanında marka yapmak olduğunu söyledi. Yeni üretilen PVC Profil ürünlerinde zengin renk çeşitlerini Sert Pen markası ile satarak başta Artvin olmak üzere çevre illerde ve ülke genelinde markalaştırmaya çalışacaklarını söyledi. Yeni PVC Profil ürünlerinin bir çok farklı renk seçeneklerine sahip olmasının yanı sıra Artvin’e özgü ahşap görünümlü PVC Profil seçeneğiyle de müşterilerinin beğenisine sunmaya başladıklarını belirten Hızır Sert, alanımızda piyasaya ahşap görünümlü PVC Profil ürünümüzle damga vurmayı hedefliyoruz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen bir firma olarak yeni ürünlerimiz ve Sert Pen markası ile pazarlanarak ilimize bir yenilik daha kazandırmış olmanın mutluluğunu da yaşadıklarını ifade eden Hızır Sert, Artvin’e bu alanda dışarıdan birçok farklı marka ile PVC Profil markaları gelmesine karşın artık kendi markamız ile sadece Artvin’e değil bu ürünleri tüm ülke geneline de pazarlamayı hedeflediklerini vurguladı.

PVC Profil Pencere ve Kapı sistemlerinde artık satacakları ürünleri başka illerin markası ile değil Artvin’in markası ile pazarlayacaklarının altını çizen Hızır Sert, logolarında boğa ve çam ağacı figürlerinin yer almasının nedenlerini de anlattı. Artvin’i ülke genelinde Sert Pen ismiyle marka yapılacak ise mutlaka logolarında Artvin’i ve bu bölgenin kültürünü ve de yaşamını anlatan simgelerin olması gerektiğine inanarak bu yöreyi anlatan boğa ve çam ağacı figürünü koyduklarını belirtti. Boğa figürünün Artvin’in yaşamını, çam ağacının ise Artvin’in doğasını simgelediğini anlatan Hızır Sert, Sert Pen markası sadece ilimiz ekonomisine değil aynı zamanda bu logo ile ilimizin tanıtımına da katkı sağlayacağına inandığını sözlerine ekledi.

Alanında her geçen gün gelişen ve büyüyen firması Sert Pen PVC Doğrama Sanayi Tic. Ltd. Şti., Sert Pen markalı ürünleri ve başta ahşap görünümlü PVC Profil serisi ve diğer renk seçenekli serileri ile PVC Profil Doğrama alanında sadece Artvin’de değil tüm ülke genelinde dikkat çekmesi bekleniyor. Sert Pen Logolu PVC Profil markasının ünü arttıkça hem ilimiz ekonomisi hem de ilimizin turizmi değer kazanmış olacak.

Share
577 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+3 = ?