logo

29 Ocak 2020

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar’dan BEM-BİR-SEN Artvin İl Başkanlığı’na Ziyaret

Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) Artvin İl Başkanlığı’na iadeyi ziyarette bulundu.

Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) Artvin İl Başkanlığı’na iadeyi ziyarette bulunarak karşılıklı görüş alışverişi gerçekleştirdi. Ziyaret Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) Artvin İl Başkanlığı’nın binasında gerçekleşirken, ziyarette İl Başkanı Erdal Genç, yönetim kurulu üyeleri ve Kadın Kolları Temsilcisi Kadın Kolları Başkanı Dilek Kılıç Altun’da hazır bulundu.

Sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen iadeyi ziyarette Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) Artvin İl Başkanı Erdal Genç, yönetim kurulu üyeleri ve Kadın Kolları Temsilcisi Kadın Kolları Başkanı Dilek Kılıç Altun arasında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) Artvin İl Başkanı Erdal Genç yaptığı kısa açıklamada; “Milli Eğitim camiasında çığır açan Syn İl Müdürümüz ile Artvinimiz için faydalı olabileceğini düşündüğümüz istişarelerde bulunduk. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür eder, saygılar sunarız” ifadeleriyle ziyaretinden dolayı Fahri Acar’a teşekkür etti.

Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar’da BEM-BİR-SEN Artvin İl Başkanlığı’na iadeyi ziyarette bulunarak hoş bir sohbet gerçekleştirdiklerini belirtti.

Ziyaret günün anısına hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Share
244 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?