logo

25 Ocak 2020

Artrium AVM’den Dev Kardan Adam Sürprizi

Artvin’e geç gelen kar bir yandan keyifli anların yaşanmasına neden olurken, diğer yandan da bazı olumsuzluklarla da keyiflerin kaçmasını da sağlıyor. Keyifler zaman zaman kaçsa da yağan karın güzelliklerini fırsata çevirenlerde ilimiz halkının bir nebze olsun mutlu olmasını sağlıyorlar. 

Artvin Merkez’de Artrium Alışveriş Merkezi’de karı mutluluğa çevirmeye çalışan işyerlerinden biri oldu. Artrium AVM’nin çevresine yağan kar birikintileri temizlendikten sonra bir araya getirilerek dev bir kardan adama çevrildi. Artrium AVM’ye gelen vatandaşlar ve özellikle de çocuklar kardan adam sürprizi ile karşılaşınca mutluluk yaşarlarken, dev kardan adamla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmediler. 

Artrium AVM çalışanları tarafından AVM girişine yapılan 2 Metre uzunluğunda 1.5 metre genişliğinde ki kardan adam alışveriş merkezi girişinde müşterilere büyük sürpriz yaptı. Artrium AVM’ye gelen müşterilerine AVM idaresinin hoş bir sürprizi vardı. AVM bahçesine yağan karlar bir araya getirilerek dev bir kardan adama çevrildiğini gören müşteriler şaşkınlıklarını gizleyemezken, özellikle çocuklar bu sürpriz karşısında çok büyük mutluluk yaşadılar. Başta çocuklar olmak üzere AVM müşterileri bu dev kardan adam ile fotoğraf çektirirlerken, boğazında Artvinspor atkısı ile fiyakalı bir duruş sergileyen dev kardan adam ise kısa sürede Artvin’de sosyal medyanın fenomeni olmayı başardı. 

Share
270 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?