logo

20 Ocak 2020

Milli Eğitim Müdürü Acar, Sağlık Sebebiyle Evinde Bulunan Öğrenciye Evinde Karne Verdi

Artvin Milli Eğitim Müdürü Acar, Eğitim Dönemini Sağlık Sebebiyle Evde Geçiren Öğrenciye Evinde Karnesini takdim etti.

İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar; 2019 -2020 eğitim- öğretim yılının birinci dönemi sona ererken sağlık problemleri nedeniyle örgün eğitime devam edemeyip evde eğitim göre Yeni Mahalle Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi Fahriye Türkan Özbayrak’ı evinde ziyaret ederek öğrencimize karnesini verdi. İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar’ın ziyaretleri sırasında özel eğitimden sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erol Murtezaoğlu, Yeni Mahalle Ortaokulu Müdürü Muhammet Gebiç ve öğrencinin sınıf öğretmeni Ümmühan Kılıç eşlik etti.

Artvin Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar konuşmasında; “Bu ziyaretimizde eğitimin engel tanımadığını bir kez daha görüyoruz. Evde eğitim gören çocuklarımızın iyi eğitim almaları bizim için çok önemli. Onlar bizim birer parçamız. Evde eğitim veren öğretmenlerimize gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Ziyaretler hatıra fotoğrafı çektirilmesi ve İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar’ın Fahriye Türkan Özbayrak’a karnesini vermesi ve hediye takdimiyle sona erdi.

Share
289 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?