logo

17 Ocak 2020

Hopa CHP 37’nci Olağan Kongresine Hazırlanıyor

Hopa CHP 37’nci kongresine hazırlanırken Şükrü Aydemir Parti binasında düzenlediği açıklama ile İlçe Başkanlığına “Adayım” dedi.

Hopa CHP’de haraketli günler yaşanıyor. Kongre hazırlıklarına devam eden İlçe teşkilatına şu ana kadar aday olarak Günaydın Koyuncu ve Şükrü Aydemir başvurdu.

Şükrü Aydemir parti binasında düzenlediği toplantı ile adaylığını açıkladı. Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, BaşkanYardimcisi Osman Akkaya, Belediye meclis üyeleri ve partililerin katıldığı toplantıda bir konuşma yapan İlçe Başkanı Adnan İskender, toplantıya katılanlara teşekkür ederek “Hopa İlçe Örgütü olarak 37’nci kongremizi yapmaya hazırlanıyoruz. Biz yönetim olarak hazırlıklarımızı tamamladık. Kongremiz öncesi partimize gelerek “ben aday adayım” diyen Gülaydin Koyuncu ve Şükrü Aydemir arkadaşlarımız oldu. Bir bayan arkadaşımızda adaylık çalışmaları yaptı ama son yaptığımız görüşmede adaylıktan çekildi. Dışarıda bir isim daha aday adayıyım diye çalışıyormuş ama bize herhangi bir yazılı ya da sözlü başvurusu bugüne kadar olmadı.

Kongremizde gönül ister ki tek aday olarak seçime gidelim. Ben Şükrü Aydemir arkadaşımızın genç, girişken ve üratken kişiliğine ve partiye bağlılığına şahidim. Partimizde başarılı çalışmalar yapacağına inanıyorum ve bundan dolayı da kongrede aday olmayacağım.” dedi.

Hopa CHP İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıklayan Şükrü Aydemir’de yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi: ”Özgün besinimizin kıymetli temsilcileri öncelikle davetime iştirak ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. Bildiğiniz gibi Cumhuriyet Halk Partisi 37’nci olağan kurultay sürecinde ilçe kongreleri gerçekleşmektedir.

İlimizde 7 İlçe’nin kongreleri yapıldı. Hopa İlçe Kongremizi 26 Ocak Pazar günü Yeni Emre Düğün salonunda yapacağız. Kongre sürecinde partili yol arkadaşlarımındı desteği ile CHP Hopa İlçe başkanlığına aday olduğumu siz değerli basın mensupları kanalıyla kamuoyuna duyurmak istiyorum

Öncelikle Özgeçmişimi sizinle paylaşmak istiyorum. 22.02.1977 Hopa doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Hopa’da ticari faaliyetlerle meşgulüm. Lise mezunuyum. Üç dönem CHP İlçe yöneticiliği, dört dönem Artvin Hopa spor Yönetim Kurulu üyeliği, 2 dönem Hopa TSO Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini icra ettim ve halen Hopa TSO Başkan yardımcısıyım.

Neden CHP İlçe Başkanlığına aday oldum derseniz, CHP Hopa İlçe Örgütü olarak bütün Hopa’yı kucaklayan, birleştirecek ve Hopa’nın kimliğine daha fazla katkı sağlayacak bir ekip oluşturup, CHP’nin gücüne güç katip, engellilerimizle, çocuklarımızla, gençlerimizle ve yaşlılarımızın geleceğine çözüm üretmek için, özellikle kadınlarımızın daha özgür, daha katilimci ve insancıl yaşam şartları oluşturmaya katkı koymak için adayım.

Sevgili basın mensupları yönetim ekibimi, yol arkadaşlarımı da 26 Ocaktaki CHP Hopa İlçe kongremizde açıklayacağım. Toplantımıza katildiğiniz için teşekkür ederim” dedi.

Share
221 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?