logo

14 Ocak 2020

Hopa Yelken Ve İhtisas Kulübü Derneği Kuruldu

Hopa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde, öğrencilere yelken sporunu tanıtıp sevdirmek, denizlerimizin imkânından yararlanmak için Hopa Yelken ve İhtisas Kulübü kuruldu.

Hopa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde, öğrencilere yelken sporunu tanıtıp sevdirmek, denizlerimizin imkânından yararlanmak için Hopa Yelken ve İhtisas Kulübü kuruldu.

Hopa Yelken ve İhtisas Kulübünün yapılan ilk genel kurulunda Hopa İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Aydın başkanlığa seçildi.

Asıl amaçlarının öğrencilerimizin yeteneklerini sergileyebileceği bir alan açmak olduğunu belirten Başkan Sezai Aydın; gelecekte deniz kıyılarımızda optimist tekneler ve laserlerin gezdiği, gençlerimizin bu sporla yoğun olarak ilgilendiği bir alan yaratmak için yeni göreve gelen yönetim ile birlikte çalışmalara başlanacağını; Milli Eğitim Bakanlığınca belirlenen 2023 Eğitim Vizyonu ışığında geleceğe, geleceğimize emin adımlarla yürümek için Hopa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak geliştirdiği çalışmalara bir yenisini eklemeni verdiği heyecanla Hopa halkının geleceğine hizmet etmenin gururunu yaşadıklarını belirtti.

Yapılan Genel kurulda Yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Başkan Sezai Aydın, üyeler Aytekin Gürbulak, Emrullah Hoorozoğlu, Ümit Aslan ve Mecit ydemir . Yönetim kurulu yedek üyeliklerine de Osman Gürsel, Emgi n Dursun, Ali Yaşar Hoşver, Gökhan Özdemir ve Yaşar Özkan’dan oluştu.

Denetleme kuruluna da Harun Yüve, Gürsel Seçkin ve Cenk Özkazanç seçilirken yedek denetleme kuruluna da Mehmet HGökmen Temelkaya, Ayça Çağraş ve Duygu Dişli Dağıstanlı’dan oluştu.

Kongre sonrası Başkan Aydın dernek yönetiminde görev alanlara teşekkür ederek: “Bugün bizlere yeni bir alan yaratan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışma arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Share
219 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?