logo

07 Ocak 2020

CHP Şavşat İlçe Başkan Adayı İmran Kayaoğlu Kongre Öncesi Şavşatlılara Seslendi

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Şavşat ilçe kongresi 9 Ocak 2020 Perşembe günü gerçekleştirilecek. Kongre öncesinde CHP Şavşat İlçe Başkan Adayı İmran Kayaoğlu, Şavşatlılara seslendi.

CHP Şavşat İlçe başkan adayı İmran Kayaoğlu açıklamasında; “ Kıymetli Cumhuriyet Halk Partililer, saygıdeğer Şavşatlılar

Cumhuriyet Halk Partisi’nin yaklaşık yirmi yıldır gönüllü bir neferi olarak sırasıyla Kadın Kollarında, iki dönem İlçe Yönetim Kurulunda görev aldım. Halihazırda İlçe Başkanı olarak görev yapmaktayım.

Değerli Şavşatlılar Cumhuriyet Halk Partisi ülkemizin denge unsuru ve birleştirici gücüdür. Cumhuriyet Halk Partili olmak çoğulculuğu öngörür.

Biz siyasiler toplumumuzun refahını yükseltmeyi, huzurunu ve mutluluğunu sağlamayı amaç edinmiş kişileriz. Asli meselemiz Şavşat’ımızın ve Şavşatlıların sorunlarını çözmektir. Bu sebepten dolayı partimiz evimizse evimizin içerisinde birlik ve beraberlik kaçınılmaz bir gerçektir.

9 Ocak 2020 Perşembe günü yapacağımız 37. Olağan İlçe Kongremiz ” Birlik ve Beraberlik” kongresi olacaktır.

Büyük önder Atatürk’ün ” Mesuliyet yükü her şeyden, ölümden de ağırdır.” sözünü de unutmayarak Cumhuriyet Halk Partisi’nin Şavşat İlçe Başkanlığına aday olduğumu gururla ilan ediyorum.

Neden tekrar adayım; İçe dönük değil, dışa dönük bir örgüt inşa edebilmek için

Kadınlarımızı ve gençlerimizi daha etkin ve verimli hale getirebilmek için

Şavşat’ımızın ve Şavşatlıların sorunlarını çözmek için

Partimizi genel iktidara taşımak için. Partimiz içindeki tüm kırgınlıkları gidermek için adayım.

İşte bu maddeler benim ve ekibimin olmazsa olmaz ilkeleridir.

Bu vesileyle 9 Ocak perşembe günü demokrasi, birlik ve şenlik içerisinde yapılacak olan 37. Olağan İlçe Kongremize siz kıymetli Cumhuriyet Halk Partilileri ve saygıdeğer Şavşatlıları davet ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Share
330 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?