logo

“2019 Seçimleri İçin Hazırlığa Başlayacağız”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Serdar Kılınç, Yusufeli İlçe Teşkilatı Ve Ülkü Ocaklarında gerçekleştirdiği toplantıda, “2019 seçimleri için hazırlığa başlayacağız” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Serdar Kılınç Yusufeli Ülkü Ocaklarında istişare toplantısı düzenledi. Toplantıda önemli konularda açıklama yapan Kılınç, 2019 seçimleri için çalışmalarına ilişkin mesajlar verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Serdar Kılınç beraberindeki il yönetimi ile ilçe teşkilatlarını ziyaret etmeye devam ediyor.Geçtiğimiz hafta Borçka ilçesinde yoğun bir katılımla toplantı düzenleyen MHP il yönetimi bu hafta ise istişare toplantısına Yusufeli Ülkü Ocaklarında  devam etti.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Serdar Kılınç başkanlığında gerçekleşen istişare toplantısında Merkez ve ilçelerdeki teşkilatlar ile 2019 seçim çalışmalarına şimdiden başlayacaklarının sinyalleri verildi.

İl Yönetimi ile birlikte ilçelerde istişare toplantılarına Yusufeli ilçe teşkilatında devam eden İl Başkanı Kılınç, burada yaptığı açıklamada, “Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli Beyin talimatları doğrultusunda çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Yusufeli İlçe Başkanımız ve yönetimiyle istişaremizi yaptık. Çalışmalarında başarı temennilerimizi bildirdik. İlçe ziyaretlerimiz devam edecektir. Tüm ilçelerimiz hazırdır. MHP Türkiye’nin geleceği için sahadadır… İlçe teşkilatlarımız il teşkilatımız ülkü ocaklarımız hepsi kendi alanında durmadan çalışmaktadır” diye konuştu.

Yusufeli Ülkü Ocaklarını ziyaret ettikten sonra çeşitli ziyaretlerden sonra programına son veren Kılınç, önümüzdeki hafta yine ziyaretlerin devam edeceği ve istişareler sonucun da gerekenlerin yapılacağını ve 2019 seçim çalışmalarına başlanacağını belirtti. Türkiye’nin geleceği için herkesten çok bizim çalışmamız gerektiğini biliyoruz diyen Kılınç, “Bunun içinde en erken biz başlayacağız en son biz bitireceğiz. Tüm dava arkadaşlarımı bu kutlu yürüyüşümüzde yanımızda görmekten şeref duyarız” diyerek ziyaretini tamamladı.

Share
267 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?