logo

2017-2018 Amatör Futbol Ligi Başlıyor!

 

Artvin’de takımlar sahaya iniyor. İlimizde Amatör Ligde mücadele edecek takımlar için fikstür çekimi yapıldı.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanlığı toplantı salonunda yapılan fikstür çekimine ASKF Başkanı Sadettin Dağ, TFF İl Temsilcisi Uluer Çelik, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Artvin Şube Başkanı Faruk Bülent Yazgül, Futbol Saha Komiserleri Derneği Artvin Temsilcisi Saffet Çakmak, ve GHSİM temsilcisi Alper Alpata’nın yanısıra Artvin Hopaspor, Arhavispor, Arhavi Gençlikspor, Kemalpaşaspor, Borçkaspor, Muratlı Hudutspor, Murgulspor, Ardanuçspor, Artvinspor, Artvin Çoruhspor ve Artvin Ormanspor takımlarının kulüp başkanları  katıldı.

ASKF Başkanı Sadettin Dağ açılış konuşmasında ,2017-2018 futbol sezonunun tüm kulüplerimize hayırlı uğurlu olmasını sakatlık olmadan kulüplerin kardeşlik duygusu içerisinde müsabakaları tamamlaması temennisinde bulundu.

Sezon öncesi katılım formları kontrol edildikten sonra İl Tertip Komitesi Seçimi, ardından fikstür çekimi yapıldı. Çekilen fikstüre göre ilk hafta karşılaşmaları şu şekilde oluştu:

  • Artvin Çoruhspor – Murgulspor
  • Muratlı Hudutspor – Borçkaspor
  • Arhavispor – Kemalpaşaspor
  • Ardanuçspor – Artvinspor

Müsabakaların başlama tarihinin ise ilerleyen günlerde belli olacağı belirtildi.

Kulüplerin dilek ve temennilerini dinleyen ASKF Başkanı Dağ çözüm bulabilmek için ilgili kurumlar ile temasa geçeceklerini ve çözüm bulabileceklerini iletti.

Toplantı sonrasında hatıra fotoğrafı çekilerek toplantı sonlandırıldı.

Share
800 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?