logo

2016 Kurumlar Arası Masa Tenisi Turnuvası Şampiyonu Belli Oldu

2016 Kurumlar Masa Tenisinde İl Emniyet Müdürlüğü, Bayanlarda Ayhan Şahenk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi şampiyon oldu.

 

Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi İl Temsilciliğince 23-26 Şubat 2016 tarihlerinde Artvin Spor Salonunda Masa Tenisi Kamu Kurum ve Kuruluşlar Lig müsabakaları yapıldı.

Bu sezon ilk defa Bayanlar kategorisinde de Kurum ve Kuruşlar Masa Tenisi Lig müsabakaları yapıldı. Bu müsabakalara 14 Erkek,4 Bayan takımı katıldı. Müsabakalara katılan bayan takımlarında  Artvin Ayhan Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Artvin Orman Bölge Müdürlüğü, Artvin Orman İşletme Müdürlüğü,Artvin Halk Bankası yer aldı.
Müsabakalara katılan Erkek Takımlarında ise, Artvin Orman İşletme Müdürlüğü
Artvin İl Emniyet Müdürlüğü, Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü
Artvin Belediyesi, Artvin Ayhan Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Artvin Çoruh Üniversitesi(A), Artvin Çoruh Üniversitesi(B), Orman Bölge Müdürlüğü,Türk Telekom, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Artvin Halk Bankası, Murgul İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Artvin Fen Lisesi, Artvin Atatürk Ortaokulu yer aldı.
Müsabakalar 3 Grup da oynanmış olup ilk 8 e giren kurumlar eleme müsabakaları oynandı.

Müsabakalar sonucunda ilk sekize şu kurumlar girdi: “Artvin Orman İşletme Müdürlüğü, Artvin İl Emniyet Müdürlüğü, Artvin Çoruh Üniversitesi(A)
Orman Bölge Müdürlüğü, Murgul İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Artvin Ayhan Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Türk Telekom, Artvin Çoruh Üniversitesi(B).”

Müsabakalar Sonucunda Dereceye Giren Kurumlar Belli Oldu

Müsabakalar sonucunda Erkeklerde Dereceye Giren Kurumlar Şöyle: “Artvin İl Emniyet Müdürlüğü (Ali Senkoş, Hamit Yalçınkaya, Bilal Atar ,Erkin Tonyalıoğlu), Artvin Orman İşletme Müdürlüğü ( Tuncay Bilmiş, Bülent Zeki Surat, Murat Nazlı ), Murgul İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ( Aytekin Yıldız, Recep Bayramoğlu, Nurdoğan Cineviz ), Artvin Çoruh Üniversitesi(A)- ( Okan Altun, Recep Erdem, Hasan Sezen, Resul Bülbül)”

Müsabakalar sonucunda Bayanlarda Dereceye Giren Kurumlar ise: ”Artvin Ayhan Şahenk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (Aysel Polatdemir, Leyla Aslan, Hacer Çarıkcı ) ,Artvin Orman Bölge Müdürlüğü ( Aysun Yurttaş, Semayi Sancaktaroğlu, Ayla Bilgin ), Artvin Orman İşletme Müdürlüğü ( Fatma Karakurt, Nuray Gümüş, Gamze Çelik)”
Müsabakalar sonucunda Erkeklerde Artvin İl Emniyet Müdürlüğü ve Artvin Orman İşletme Müdürlüğü, Bayanlarda ise Artvin Ayhan Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımları İlimizi temsilen 22-24 Nisan 2016 tarihleri arasında Antalya/Kemer de yapılacak olan Masa Tenisi Kurum ve Kuruluşlar Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı elde ettiler.

Share
1198 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?