logo

14 Şubat’ta Annelere Sürpriz Ziyaretler

Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları Artvin İl Başkanlığı 14 Şubat ‘Sevgililer Günü’ dolayısıyla çok anlamlı bir harekete imza attılar. 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla annelere ziyaretler gerçekleştirerek büyük sürpriz yaptılar.

14 şubat sevgililer günü münasebeti ile ‘En Sevgili Annelerimizdir’ diyerek annelere ziyaretler gerçekleştiren AK Parti Gençlik Kolları Artvin İl Başkanı Burak Coşkun ve Gençlik kolları üyeleri 14 Şubat’ta gerçek sevgililerin gönüllerini almış oldular. AK Parti Gençlik Kolları İl Başkan’ı Burak Coşkun,Yürütme Kurulu Üyelerinden teşkilat Başkanı Tüncay Altay,Başkan yardımcısı Rıza Güvenbaş, ARGE Başkan’ı Oğuz Açıkyüz, Yerel Yönetimler Başkan’ı Fatih Topçu, Halkla İlişkiler Başkan’ı Murat Arslan, Tanıtım Medya Başkan’ı Saim Köse ve Başkan Yardımcısı Erkan Altun’dan oluşan AK Parti Gençlik Kolları üyelerinin katılımları ile yaşlı annelere ziyaretler düzenlendi. Yaşlı annelerin hal hatırlarını sorarak dertlerini dinleyen Gençlik Kolları Artvin İl Başkanlığı üyeleri annelerin dert ve sıkıntılarını da bizzat yerinde tespit ederek Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ve AK Parti İl Başkanı Av. Erkan Balta’ya iletme sözü verdiler. Etkinliğe ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Burak Coşkun, 14 Şubat’ın Sevgililer Günü olarak kutlanmasına bir anlam katmak açısından başta kendi anneleri olmak üzere yaşlı annelere ziyaretlerde bulunarak hal hatır sormak ve onların hayır dualarını almak maksadıyla bu etkinliğe imza attıklarını söyledi. Başkan Coşkun; “Yaşlı annelerimize ziyaretler gerçekleştirerek onlara güzel bir sürpriz gerçekleştirmiş olduk. Bu anneler içerisinde kendi annelerimizde mevcut idi. Hem onların gönüllerini almış olduk hemde ziyaret edebildiğimiz kadar yaşlı anneyi de ziyaret ederek hayır dualar almış olduk. Ziyaret ettiğimiz annelerimize birer gül vererek gönüllere hitap etmenin yanı sıra onların hal hatırlarını sorarak dertlerini de dinlemiş olduk. Bu dertleri çözebilme adına da çözüm merkezlerine sorunları aktaracağımızın sözünü vererek ziyaretlerimizi sonlandırdık. Kapılarından ziyaret ettiğimiz annelerin bizlerin gerçek sevgilileri olduğunun bilinci ile onların ellerini öperek hayır dualar aldık. AK Gençlik olarak annelerimizin sorun ve sıkıntılarında üzerimize düşen görevleri ve vazifeleri seve seve yerine getireceğimizin bilinmesini istedik. Bu vesile ile gerçek sevgililer olan annelerin sevgililer gününü kutluyoruz” şeklinde konuştu.

AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığı yine farklı bir etkinliğe imza atmanın mutluluğu ile tüm gün boyu ziyaretlerini gerçekleştirerek etkinliklerine akşam geç saatlerde son verdiler.

Etiketler: » » »
Share
657 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?