logo

Temiz Sahil Projesi Geleceğimizi Temizliyor!

AÇÜ’lü Öğrenciler Hopa Kopmuş Sahilinde Çöp Topladılar

Artvin Çoruh Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü 3. Sınıf Öğrencileri Topluma Hizmet Uygulamaları Kapsamında“Sahil Temizlik Projesi” adı Altında Düzenledikleri  Etkinlik İleHopa Kopmuş Sahilinde Temizlik Yaparak 33 Poşet Çöp Topladılar.

Artvin Çoruh Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü 3. Sınıf Öğrencileri topluma farkındalık oluşturmak amacıyla “Sahil Temizlik Projesi” adı altında anlamlı bir etkinliğe imza attılar. Hopa Kopmuş Sahilinde sahil boyunca temizlik yaparak kumsala atılan pet şişe, naylon poşet, cam, şişe ve karton toplayan öğrenciler toplam 33 poşet çöp topladılar.

Daha temiz ve sağlıklı bir çevre için vatandaşların ve tatilcilerin daha duyarlı olmalarını isteyen öğrenciler sahilleri nasıl görmek istiyorsak öyle bırakalım şeklinde açıklamada bulundular.

Öğrencilerle birlikte çöp toplama projesine destek veren ve çöp toplayan  AÇÜDr.Öğretim Üyesi Abdurrahman Demir,  Kopmuş Sahili’ndeki çöpleri toplama programında öğrencilerle bir araya geldiklerini söyleyerek, “Topluma farkındalık oluşturmak amacıyla Hopa Kopmuş Plajında “sahil temizlik projesi” yaptılar tam 33 poşet çöp toplandı” dedi.

Demir açıklamasının sonunda, 3 Mayıs Cuma günü“Sahil Temizlik Projesi” adı altında yeni bir etkinlik gerçekleştireceklerini belirterek katılmak isteyenlere önemli bir hatırlatmada bulundu.

Share
302 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?
#

Temiz Sahil Projesi Geleceğimizi Temizliyor!” için 2 Yorum

  1. Halil : diyor ki:

    Daha temiz ve sağlıklı bir çevremizi tutalım…
    En iyisini yapıyorsunuz…

  2. Halil : diyor ki:

    Daha temiz ve sağlıklı çevremizi tutalım…
    En iyisini yapıyorsunuz…