logo

Taner Ekmekçi ve Ergül Akçiçek’ten Teşekkür Mesajları

31 Yerel seçimlerinde Hopa Belediye Başkanı seçilen Taner Ekmekçi  ve yeniden Kemalpaşa Belediye Başkanlığına seçilen Ergül Akçiçek birer Teşekkür Mesajı yayınladılar.

31 Yerel seçimlerinde Hopa Belediye Başkanı seçilen Taner Ekmekçi Teşekkür Mesajı yayınladı. Ekmekçi Mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bizi kucaklayan, bir olmamızı biz olmamızı ve devralmamızı sağlayan, gülen yüzlerini hiçbir zaman bizden eksik etmeyen Değerli Hopa halkını; Halkçı Belediye’ye, Çağdaş Aydınlık bir Hopa’ya kavuşturmak için yola çıktık.

Bizlere bu süreçte güç veren, destek olan ve her daim yanımızda olan, her köşesinde ilmik ilmik güzel anılar biriktirdiğimiz Hopa’mızın Hopa halkına ait olduğunu kanıtlayan; bize güvenen, birlikte yönetmek için yetki veren halkımıza hizmet için çok heyecanlıyız. Hep birlikte yapacak çok işimiz var.

Yıllardır özlenen halkın iktidarını kurmamızda emeği geçen başta Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’na, Genel Merkezimize, Parti Meclisine, YDK Başkanı Milletvekilimiz Sn. Av. Uğur Bayraktutan’a, özellikle İlçe Başkanımız Sn. Adnan İskender ve yönetimine, birlikte yola çıktığımız Sol İttifak Gruplarına, Kadın Kollarına, Gençlik Kollarına, tüm partililerimize, saygıdeğer Hopa halkına, bu zaferimizin mutfağındaki görünmez kahramanlara ve tüm aile fertlerime minnet, şükran ve teşekkürlerimi sunarım”.

ERGÜL AKÇİÇEK TEŞEKKÜR ETTİ

31 Mart Yerel seçimlerinde yeniden Belediye Başkanı seçilen Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek bir Teşekkür mesajı yayınladı.

Akçiçek mesajında şu ifadelere yer verdi: “Değerli Kemalpaşalılar bu seçimde oy kullanan bütün Kemalpaşa halkına teşekkür ediyorum geçmiş dönemde de olduğu gibi kimseyi ayırmadan bütün Kemalpaşa halkına hizmet etmeye devam edeceğiz değerli CHP ilçe başkanım ve yöneticilerine kadın kolları başkanım ve yöneticilerine gençlik kolları Başkanım ve yöneticilerine çok değerli Kemalpaşa’mızın emekçi kadınlarına Kemalpaşa’mızın çok değerli gençlerine İYİ parti ilçe başkanına değerli yöneticilerine, ÖDP ilçe başkanına değerli yöneticilerine, Halkevlerinin değerli gönüllüleri ve yöneticilerine çok teşekkür ediyorum. Kemalpaşa halkıyla birlikte kazandık birlikte yöneteceğiz.”

Share
281 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?