logo

Hekimoğlu ve Yıldız Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor

Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ile Ak Parti İlçe Teşkilatı kamu kurum ve kuruşlara ziyaretlerini sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde başlatılan ziyaretlere bugün de Arhavi Hükümet Konağı’nda devam ediliyor. Ziyarette Başkan Hekimoğlu’nun yanı sıra Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız ve ilçe teşkilatı da yer aldı.

İlçe Kaymakamlığı personellerinin yanında İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Nüfus Müdürlüğü, İlçe Tapu Müdürlüğü, İlçe Mal Müdürlüğü, İlçe Milli Emlak Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü’ne ziyarette bulunan Başkan Hekimoğlu ve beraberindekiler, 10 yıl boyunca Arhavi’de yapılan çok önemli projeleri anlatarak üçüncü dönemde de yeni projeleri ile çalışmaya devam edeceklerini belirttiler. İlçe Hükümet Konağı memurlarıyla yapılan hoş sohbetin ardından çalışanlar, seçim süreciyle ilgili olarak aday olan Başkan Hekimoğlu’na başarılar dileyip seçim sonuçlarının hayırlara vesile olmasını dilediler.

Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ve beraberindekiler ayrıca geçtiğimiz hafta ilçe tarım müdürlüğünü de ziyaret etti.

Tüm ziyaretlerde ortak dil olarak, 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerin sorunsuz, güvenli, adaletli, memlekete ve millete hayırlı olması temennisinde bulunuldu. 

Share
281 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?