logo

Demirhan Elçin’den Artvin Çoruhspor’a Ziyaret

Artvin Çoruhspor Kulübü’nün bu haftaki konuğu Cumhuriyet Halk Partisi Artvin Belediye Başkan Adayı Demirhan Elçin’di.

Artvin Çoruhspor Kulübü Kemalpaşa spor kulübü ile oynadığı Amatör Lig mücadelesi öncesinde Artvin Çoruhspor Kulübü’ne ait olan Kahvaltı ve pide salonunda müsabaka öncesi kahvaltı organizasyonunda Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Demirhan Elçin Artvin Çoruhspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri ve sporcularla birlikte kahvaltı yaptı.

Artvin Çoruhspor Kulübü Başkanı Murat Yılmaz kahvaltı da yaptığı açıklamada;“Demirhan Elçin ve Cumhuriyet Halk Partisi yöneticilerimize kahvaltı organizasyonumuza katıldıkları için çok teşekkür ediyorum önümüzdeki günlerde yapılacak olan seçimlerde Cumhuriyet halk Partisi ve Başkan adayları Demirhan Elçin başkanıma başarılar diliyorum.

Allah yardımcıları olsun Demirhan Elçin başkanımız Artvin Esnaf ve sanatkar odası başkanı olduğu dönemde hem kulübümüze hemde esnafımıza imkanlar dahilinde yardımcı olmuş bir büyüğümüz fırsat buldukça müsabakalara katılarak bizleri desteklemiştir.

Artvin Çoruhspor kulübü olarak Belediye başkanlığı sürecinde Demirhan Elçin ve diğer adaylara başarılar dileriz” dedi.

Artvin Çoruhspor Kulübü’nün organize ettiği kahvaltı programında Cumhuriyet Halk Partisi Artvin Belediye Başkan Adayı Demirhan Elçin’de  burada yaptığı açıklamalarda bulundu.

 Demirhan Elçin Amatör spor kulüplerine destek olacağız , kol kanat gereceğiz,sorunlarınızı biliyor ve yakından takip ediyorum,Belediye Başkanı olduğumda el ele vererek birlikte bu sorunların üstesinden geleceğiz,diyerek Artvin Çoruhspora başarılar diledi.

Share
287 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?