logo

Coşkun Sigorta Şirketler Grubundan Spora Büyük Destek

Coşkun Sigorta şirketler grubu, ilimizde sporun ve sporcunun gelişmesinde büyük katkı sağlıyor. Artvin Spor Kulübü bünyesinde açılan Trabzonspor futbol okulunda gençlerin gelişimleri için sponsor oldu.

Artvin ve ilçelerinden uzun yıllardır sigortacılık sektöründe faaliyet sürdüren Coşkun Öztürk sporun ve sporcunun yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. Trabzonspor Kulübü, altyapı çalışmaları kapsamında, Trabzonspor Artvin Futbol Okulu geçtiğimiz günlerde  açıldı. Artvin Spor Kulübü öncülüğünde açılan Trabzonspor Artvin Futbol Okulu’nda ilk etapta değişik yaş gruplarında 77 sporcu futbol eğitimi alındı.

Bu önemli projeye çok sayıda destek geldi. Coşkun Sigorta şirketler Grubunda bunlardan biri. Gençlerin gelişimleri için profesyonel eğitimlerini ala bilmeleri için gerçekleştirilen bu projeye Coşkun Sigorta şirketler Grubu maddi manevi desteklerini sunarken sponsorlu teklifini ise hiç düşünmeden kabul etti.

Bizde sporun ve sporcunun yanında olan ilimizde faaliyet yürüten Coşkun Sigorta şirketler Grubuna teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Share
419 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?