logo

Borçka’da “Yemekevim” Hizmete Açıldı!

Borçka’da yeni bir iş yeri daha hizmete girdi. Birçok esnaf olumsuz ekonomik koşulları gerekçe göstererek iş yerlerini kapatırken, böyle bir zamanda yemek ve hizmet sektöründe önemli iş yeri açan genç girişimci Bülent Kaya 5 personel ile istihdama da katkı sunmuş olacak.

Açılış tarihi olarak 14 Şubat’ı tercih eden Borçkalı genç girişimci Bülent Kaya tarafından Borçka Sanayi sitesinde hizmete açılan yemek üretim tesisi KAYA CATERİNG ve lokanta hizmeti verecek olan işletme “YEMEKEVİM” hem sanayi esnafının hem de kurum ve kuruluşların yemek ihtiyacını karşılayarak hizmet sunacak.

Açılışa Önemli Konuklar Katıldı

YEMEKEVİM yemek üretim ve lokantasının açılışına Borçka Kaymakamı Hasan Hüsnü Türker, Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan, CHP Borçka Belediye başkan Adayı Ercan Orhan, Ak Parti Borçka İlçe Başkanı Şükrü Ertürk, Saadet Partisi Borçka Belediye Başkan Adayı Mustafa İskendeoğlu, Ziraat odası Başkanı Tolga iskenderoğlu ve çok sayıda davetli katıldı.

Parolamız “kalite” Sloganımız “Güven”dir

Aynı zamanda Hafriyat Sektöründe hizmet veren Kaya Hafriyat’ın da ortağı olan “YEMEKEVİM” işletmesinin sahibi Bülent Kaya “Bugün 14 Şubat 2019 Sevgililer günü. Borçka’da “YEMEKEVİM” adıyla hizmet vereceğimiz işyerimizin açılışını törenle gerçekleştirdik. 11 yıllık tecrübe ve deneyimimizle bu sektörde alnımızın akıyla hizmet veriyoruz. Parolamız “kalite”, sloganımız “güven”dir. Biz bu şiarla yola çıktık. Borçka’da işyerimizi açmış olduk.

500 Kişiye Yemek Çıkaracak Kapasitedeyiz

Şunu söylemeden geçemeyeceğim. Açılışımızı yoğun katılımla gerçekleştirmek bizleri çok mutlu etti. Bugün Borçka’ya 500 kişiye yemek çıkarma kapasiteli bir tesis ve Sanayi Bölgesine hitap edecek bir lokanta kazandırdık.

Önceliğimiz elbette ki hijyendir, temizliktir. Bunun sonrasında uygun fiyata lezzetli menülerimizle, tüm toplu yemek siparişlerinde Borçka halkının hizmetinde olacağız. 5 personel ile hizmet vereceğiz. İşsizliğin çok yüksek seyrettiği bir dönemde 5 kişiye iş sağlamak da istihdama katkıdır. Artı bir istihdamın konuşulduğu bir sürecin içinden geçiyoruz.

Yemekevim” ile 5 aileye iş imkânı sunmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gönül ister ki daha çok insanımıza faydamız olsun. Ancak şimdilik bu kadar imkâna sahibiz. Alınteriyle kazanılmış Emek ve ekmek kutsaldır.

Ben açılışımızı onurlandıran, Kaymakamımız Sayın Hasan Hüsnü Türker’e, Borçka Belediye Başkanı Sayın Aslan Atan’a, CHP Borçka Belediye başkan Adayı Sayın, Ercan Orhan’a, Ak Parti Borçka İlçe Başkanı Şükrü Ertürk’e, CHP İlçe Başkanı Sayın Recep Özçelik’e, Saadet Partisi Borçka Belediye Başkan Adayı Sayın Mustafa İskenderoğlu’na, Ziraat odası Başkanı Sayın Tolga İskenderoğlu’na Çok değerli dost akraba ve Borçka halkına çok teşekkür ediyorum. ” Dedi.

Share
476 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?