logo

Belediyecilikteki Başarısı Onu 4.Kez Başkan Adayı Yaptı!

Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, yeniden Ardanuç Belediye başkan adayı oldu. 6 Kasım 2018 tarihinde CHP Genel Merkezi’nin yaptığı Türkiye geneli aday açıklaması içinde Artvin’in 3 ilçesinin daha adayları açıklandı.


Buna Göre Borçka Ercan Orhan, Yusufeli Barış Demir ve Ardanuç Yıldırım Demir. Yıldırım Demir’i 4. Kez aday yapan özelliği ise son derece başarılı bir başkan olması. Birçok ödül alan Başkan Demir, kendisine halka memlekete hizmet noktasında nerede görev verilirse her an hazır olduğunu her zaman dile getirdi. Ardanuç Halkının isteği ne ise bugüne kadar ona uydu.

Adaylığının açıklanmasının ardından Başkan Yıldırım Demir’e yüzlerce tebrik ve başarı yorumları yapıldı. Kendisini tebrik eden dostlarına ve Ardanuç halkına teşekkür eden Demir, belediyeciliğin kimseyi ayırt etmeden, ötelemeden halka hizmet etmek olduğunu belirterek, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da aynı samimiyetle, aynı düşünceyle tüm Ardanuç Halkı’na hizmet etmeye devam edeceğini söyledi.

Belediyeciliği yapabilmek için illede iktidar belediyesi olmaya gerek olmadığını savunan Demir, örnek olarak da Türkiye genelinde borç içinde yüzen, görevden alınan, son derece başarısız olan AKP’li başkanları gösteriyor. Eğer iktidarla olsaydı, onlar başarılı olurdu. Bugün Türkiye’nin en başarılı belediyeler sıralamasının ilk 10 sırasında muhalefet belediyeleri var. Neden acaba? Belediyecilik gerçekten sosyal demokratların, insanı merkeze alan. Kimseyi ayırt etmeden hizmet eden bizim işimizdir diyor.

Türkiye’nin en başarılı belediye başkanları arasında bulunan Yıldırım Demir’in yeniden aday olmasından dolayı memnuniyetlerini dile getiren Ardanuçlular, kendilerini bırakmayan ve yeniden aday olan Başkan Demir’e teşekkür etti.

Siyasetin uzun soluklu, hizmete dayalı zor bir iş olduğunu belirten Yıldırım Demir’in vefalı, sabırlı, insanlara her zaman saygı duyan, asla onları kandırmayan başarılı bir başkan olduğunu belirten ve Başkan Demir’e oy veren Ardanuç Halkı,”3 dönemdir Ardanuç Belediyesi’ni AKP’nin en güçlü dönemlerinde, verilmedik vaat kalmadığı halde, her türlü güç, imkan onların elinde olduğu halde seçimi kaybetmişlerdir. Çünkü Ardanuç’ta seçim doğru ile yanlışın, Ardanuç’a tepeden bakanlar ile Ardanuç halkı arasında geçer.

Bugüne kadar gönül rahatlığıyla, güvenle Yıldırım Demir’e oy veren Ardanuçlular,” Bize bugüne kadar yapılan her türlü örtülü, dolaylı, dolaysız baskılara rağmen Ardanuç’u onlara teslim etmedik. Çünkü Ardanuç’un çok farklı özellikleri var. Bize baskıyla, yalan ile vaatlerle, oy verdiremezler. Ardanuç’un bir duruşu vardır. Bunu da sadece Artvin değil, tüm Türkiye bilir.

Türkiye’de sözü edilen, en başarılı belediye başkanları arasında, tıpkı Eskişehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükserşen gibi Ardanuç Belediye başkanı Yıldırım Demir’de vardır. Halk olarak istediğimiz sürece Yıldırım Demir bizim adayımız, başkanımız olacak dediğimiz sürece de 4. Kez belediye başkanımız olacaktır.

Halkın kararını hiç kimse değiştiremez. Biz oyumuzu , demokrasi için, kendi irademizle bilinçli bir birey olarak kullanıyoruz. Yıldırım Demir bizim için siyasetçiden, siyasetten öte bizden,içimizden bir bizden biridir. Bizi hiç kandırmadı.15 yılda en küçük bir leke kondurmadı. İmkanlar dahilinde en güzel hizmetlerini verdi. Her zaman olduğu gibi Ardanuç’ta yine halk olarak biz kazanacağız.”sözlerine yer verdi.

Share
737 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?