logo

Artvin’de Kitap Fuarı Düzenleniyor

Artvin Belediyesi, 12-17 Şubat tarihleri arasında Gençlik Merkezinde düzenleyeceği “Artvin Belediyesi 1. Kitap Fuarı” ile kitaplar ile kitapseverler buluşacak.

Sayısız Eser Kitapseverleri Bekliyor

Kitap dostlarının heyecanla beklediği kitap fuarında popüler kitaplardan, Türk ve Dünya edebiyatının seçkin örneklerine, bilimsel, tarihi ve dini yayınlara sayısız eser yer alacak. Fuarda ayrıca konferans, söyleşi ve paneller de yer alacak.

İmza Günleri Gerçekleştirilecek

Birçok ünlü yazarı sevenleriyle buluşturacak kitap fuarında ünlü isimler imza günleri düzenleyerek okurları ile birebir görüşecek. Sevdiği yazarları daha yakından tanıma fırsatı yakalayacak okurlar ise yüz yüze sohbet etme imkânı bulacakları yazarlara kariyerleri hakkında sorular yöneltebilecek.

Ünlü yazarların Artvin’e geleceğini ifade eden Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe sözlerine şöyle devam etti;

Kocatepe;  “Okuma oranının yüksekliği ile ülkemize nam salmış şehrimize yakışır bir kitap fuarı organize ediyoruz. 5 gün sürecek kitap fuarında yeni kitapların ve ünlü yazarların kitapseverlerle bir araya getireceğiz. 12-17 Şubat tarihleri arasında Gençlik Merkezinde gerçekleşecek fuara tüm hemşerilerimizi bekliyoruz.”dedi.

Share
329 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?